Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszat teszek a kutyának, ha...

Rosszat teszek a kutyának, ha elvetetem a gazdájuktól?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy szomorú legyen a kutya! :(

De a szomszéd nem törődök vele, pontosabban törődik, mert akkor éhen/szomjan halt volna, meg néha ha nagyon hideg van a garázsba beengedi éjszakára, de láncon van tartva, és sose viszi sétálni, illetve elengedi a láncról, hogy rohangájlon a kertben, de pipa a kutyus! Neki ugrik a kerítésnek, ha meglát engem, és támadna rám!

És kitud menni az utcára is! Megtámadni még nem láttam senkit, de feltud ugrani a kerítésre, és kimegy.

Rosszat tennék vele, ha jelenteném ezt a hivatalos szerveknek? És elvennék a kutyát a gazdáitól? Mert szerintem nem boldog!

Sokat ugat is, így biztos unatkozik!



2013. dec. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja ezért elvenni tőle a kutyát.
2013. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján a magyar kutyatartók felétől-harmadától elvehetnék a kutyát, arra meg nincs kapacitás. :(
2013. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem fogják ezért elvenni tőle...most azon van felháborodás, hogy háromnegyed éve szaporítótól vettek el nyúlketrecben tartott kutyákat lemondási nyilatkozattal, és a rendőrség határozat végrehajtása alapján vissza akarja kérni az állatvédőktől és családoktól a kutyákat!!!

[link]

2013. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugig vannak a menhelyek. Ez a kutya, ha nem is túl jól, de él, és van gazdája. Ezt nem fogják elvenni.
2013. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!