Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ennyiszer kakil?

Normális hogy ennyiszer kakil?

Figyelt kérdés
2 hete szoktatjuk szobatisztaságra a kölyökkutyánkat, napi 9x tuti levisszük, étkezés és alvás után is és szinte mindig van kaki, legalább 6x kakil egy nap és reggelre mindig vár minket a lakásban egy újabb adag... Ez normális? :( Nem adunk többet enni neki mint kéne...
2013. dec. 9. 07:50
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Igen, normális nála...kölyök még. Felnőtt korára csökken az adag. Ha úgy vesszük, egy kisbabát is napjába sokszor kell tisztába tenni...
2013. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen normális de nekem a 7 éves vizslám is napi 2-szer legalább kakil de van hogy 3-4-szer akár.
2013. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tápot kap?Mert attól aztán kakilnak állandóan.Én húson neveltem fel a kutyám, napi 9x mi is levittük és kb 3x kakált.
2013. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a kérdésem, hogy milyen tápot. Ugye minél több valamiben a ballasztanyag, és minél kevesebb a tápanyag, annál több lesz a végeredmény. Az én kölyök kutyám szintén húst eszik, ő is max 3-szor kakil egy nap, és az éjszakát mióta elhoztam 9 hetesen, azóta kibírja.
2013. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!