Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 és fél hónapos kisspitzem...

2 és fél hónapos kisspitzem rengeteget kakil. Most váltok tápot, javulni fog vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Mikor hazahoztuk két hete Royal Canin Startert kapott, mert ezzel etette állitólag a tenyésztő, de pár nap után híg és véres lett a széklete. Doki szerint mégsem ezt a tápot kaphatta. Azt tanácsolta, hogy a Startert már cseréljem le puppyra. Brit Care puppyit vettem, a bárányosat. Tegnap kezdtem belekeverni az eddigi kajájába, de már megy a hasa ( nem véres ).

És még egy dolog: szerintem sokat kakil és sokszor. Mennyi a normális egy ilyen kiskutyánál?


Koszonom előre is.


2013. okt. 10. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A véres székletet nem a tápváltás okozza, hanem betegség, rendszerint parvo.


Én a helyedben keresnék egy normális orvost.

2013. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Véres székletet parvó vagy bélgyulladás okozza nem a táp!

Keress másik orvost.

Ha megy a hasa akkor meg főt rizst,répát és csirkemellet kapjon pár napig,de tápot nem! de jobb lenne egy másik orvossal tárgyalni,mert oké,hogy utólag nem volt véres.De a táp véres hasmenést sosem okoz még ha nem is azt kapta!


Valószínű vmi van a bélrendszerével lehet azért kakil sokat.Joghurt/ kefir jó még ilyenkor.Vagy vmi bélflóra helyre állító,de mindenképpen vidd másik orvoshoz.


Lehet nem is a táppal van baj,hanem beteg a kutya.


Kedve milyen? inni iszik?

2013. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Megijedtem hogy parvo (be van oltva) de a doki kizarta. Azt mondta, hogy új hely, stressz stb. okozhat hasmenest. Meg mondta hogy nem alvadt vér, hanem elenk akkor nem "melyrol" jon. Mondta a nevet ennek a fajta belgyulladasnak, de elfelejtettem :( Kapott egy szurit, meg javasolta a dietat. Meg vmi port, amit itthon kellett kapnia. De a tapot nem mondt,

2013. okt. 10. 22:19
 4/5 A kérdező kommentje:
a, hogy ne adjam. Csak, hogy valtsak a Starterrol. Es Brit Care-t vettem, remelem minden rendben lesz.
2013. okt. 10. 22:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja a.kedve nagyon jo, egesz nap jatszik :)
2013. okt. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!