Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta a...

Szerintetek fajtiszta a kiskutyám? Cane Corso.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 9. 23:50
1 2 3 4 5
 31/41 donne ***** válasza:
0%

szerintem fajtatiszta, EMBEREEEK komcsi az egyik igy a másik úgy.Tök mind1 mit ír ki a kérdező ugyis kötekedni fogtok....

Ha CC-tacsi vagy akármi más 2 különböző kutya párosodik, az nem így fog kinézni!!!!!Láttam én már rentgeteg corso keveréket, ami fajtatisztának volt meghirdetve, fényképen SIMÁN észrevenni, nem beszélve, ha az alomból 1-2 kölyök teljesen a másik fajtára hasonlít!!Megint különbség van szaporító és szaporító között...A legjobb tenyésztőknél is előfordul a hibás kutya, amit talán olcsóbban ad, de már eleve tudod h nem egészséges, mégis többet fizetsz érte mint 1 ilyen kutyáért.Ha a betegségeket találgatjuk, ennyi erővel tenyésztőtől azért nem veszel kutyát, mert mivan ha ellopják elüti az autó, kimérgezi a szomszéd, sorolhatnám.Elárulom, hogy a fajtamentőknél ugyanolyan szaporított vagy még betegebb, felnőtt kutyák vannak, amit hazavisz a családba (kisgyerekhez), főleg első kutyának, aminek szobatisztának kéne lennie!!Ja és fajtamentőknél még tökéletes kutyát nem találtam, akár küllemre akár egészségre, szal h minden passzoljon, amiért felmennék pestre és kifizetném a költségeit... :)

2013. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
FIGYELJ!!!!Itt MINDENKI azt írta hogy nem kéne támogatni a szaporítókat.Szerintem gondolkozz kicsit el hogy egy válaszoló sem támogatott, és lehet hogy nekik van igaza!
2013. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
gyönyörű kis corso. gratulálok hozzá! játsz és foglalkozz vele sokat.
2013. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
KORCS A KUTYÁD HAVER. NINCS TK = KEVERÉK. GRATULÁLOK EDDIG IS ELÉG KUTYA VOLT MENHELYEN MOST MÉG TÖBB LESZ
2013. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Korcs az aki teged osszehozott haver....menj inkabb meleg barba minthogy itt hulyesegeketi rkalsz...sosem volt fajtiszta kutyam megsem kerult menhelybe..lehet teged gyerekotthonba tettek mondjuk azt megertem....
2013. dec. 14. 21:00
 36/41 donne ***** válasza:
32-es!tudod te mi az a szaporító? néztél te már meg erről 1 dokumentumfilmet legalább?Persze bárkire mondhatjuk h az.Ha mindenki csak tk-s kutyát venne, nem lenne még fajtajellegű, egyáltalán szépnek mondható kutya, legalábbis ebből a fajtából.Akármit írsz,írtok ide, már megvette, és a ti véleményetek már itt ugysem számít.Én sem támogatom kivételesen a szaporítókat, de ez van, mindig is volt, és lesznek, ha nem 2 fajtatiszta, vagy fajtajellegű kutyából, akkor keverékből.Csak azt nemtoom miért vagytok ezen felakadva, de ha 1 korcs kutyát tenne ki, h szép-e, mindenki azt írná milyen cuki, aranyos stb, pedig azzal h befogadja, ugyanúgy támogatja a szaporítást mert az illető abban a hitben lesz, hogy ugyis elviszik a kölyköket....ugyhogy mind1 mit írtok, attól h valakinek törzskönyves kutyája van, UGYANÚGY beviheti menhelyre, vagy megszabadulhat tőle, ha akar!!!
2013. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
13%
Kedves vásárló!Rövid leszek és tömör!!Ne foglalkozz a sok begyepesedett agyu nyikhaj kölökkel akiket az anyuci 20-éves koráig szoptasa,apuci pedig 40-éves koráig pénzeli!Gyönyörü kutyus!!Viseld gondját sok sikert és jó egézséget számára!Én a kutyát szeretem nem azt a fecnit amit törzskönyvnek hivnak ,ugyan a kutya még olyan lesz csupán az ára változik.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
no végre egy normális ember!!LÉgy udvozolve:D
2013. dec. 25. 22:42
 39/41 sippara ***** válasza:
Ja, hogy az a "normális ember", aki ugyanazt a f***ságot szajkózza, amit te? Azért arra nagyon figyelj, hogy ha ugyanezzel a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" módszerrel állsz hozzá a neveléséhez is, esetleg lenyel két falatban a kutya, akár helikopter vagy, akár nem (már ha legalább nyomokban tartalmaz némi corsót).
2013. dec. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám azt hogy keverék a kutya!!! Ilyet egy képről kijelenteni azért nagy bátorság....:S

Egy nagyon szép kutyáról van szó!!!

Nekem is kedvencem a Cane Corso! Viszont ha valóban szaporítótól vetted s ezt tudtad is, akkor nem volt nagyon jó ötlet elhozni....:/

De sokan nincsenek tisztában a szaporító és tenyésztő fogalmával....nem szabad egy kalap alá venni!!!

A Cane Corso több betegségre is hajlamos, többek között a szem problémák jönnek elő....

Kisebb orvosi problémák pedig bármilyen kutyánál előjöhetnek, ezekkel mindig számolunk ha kedvencünket komolyan szeretjük!!!!

Leld örömöd kutyusodban s jó egészséget kívánok nektek!!!

2013. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!