Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan, minek válaszolg...

Most komolyan, minek válaszolgatnak itt olyanok, akiknek egyébként fingjuk sincs a kutyanevelésről?

Figyelt kérdés
Néha akkora baromságokat olvasok, hogy már fogom a fejem... Még szerencse, hogy általában ez 10-ből 1 emberre jellemző és le vannak pontozva 0%-ra. De minek irkál ide akkor? Én sem írok az autószerelős topicba, ha nem vagyok otthon a témában...
2013. dec. 10. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert van egy kutyája és azt hisz normálisan tartja/neveli.
2013. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítô, bár én a lovak kategóriába járok mivel lovas vagyok. A kutyás kérdésekhez meg nem írok mert nem értek annyira a kutyákhoz. nagyon felb**nak az ilyenek de nincs mit tennis, max lepontozni.
2013. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Mert kutyát mindenki tarthat és pedig aki tart kutyát, tapasztal valamit, ami nem feltétlenül követendő.

Mik azok amiktől fogod a fejed?

2013. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lienah ***** válasza:
41%
Van aki csak trollkodik... Van aki meg tudatlan, és azt hiszi mert van/volt egy kutyája, akkor ő már szakértő.
2013. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Van aki azt gondolja, hogy ő jól gondolja, nem tudja, hogy az baromság. Amin múltkor kiakadtam az az volt, hogy a kiscsaj szerint a kutyát, ha fél nyugtatni kell szavakkal, simogatással. Áhhh! És a legjobb, aki bizonygatja, hogy de az márpedig úgy van.
2013. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Jah, van egy jó kis megadó kutyája és azt hiszi a világon csak ilyenek léteznek, és ami neki "bevált", az másnál is működik.
2013. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert minden kutyánál más válik be. Mert nem minden kutya domináns vagy problémás. Ahogy megfigyeltem, itt a "nagynevű" válaszolóknak mindenkinek nagytestű és/vagy domináns kutyája van. Ezeknél nyilván teljesen más válik be, mint egy megadó spánielnél vagy egy lusta dognál... Az én kutyám alapból lusta, nem húz, egy óra séta bőven elég neki és soha nem akart semmiféle vezető szerepet átvenni. A kanapén alszik, nem ugat sokat és jól megvagyunk. Szerencsére nem csak nekem van ilyen kutyám... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon sok függ attól, ki milyen habitusú kutyát választ. Nekem soha nem kellene egy domináns, pörgős kutya, szerencsére ezért az én kutyás problémáim is mások. Én szeretem, hogy sokféle válasz van, mert nem feltétlen az a megoldás, amit az egyik gazdi ír, lehet, hogy egy másiknak van igaza inkább.
2013. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

"Jah, van egy jó kis megadó kutyája és azt hiszi a világon csak ilyenek léteznek, és ami neki "bevált", az másnál is működik."


--> miért, teljesen kizárt, hogy másnál is működhet, ami nála működött? Vagy hogy pont a "nagyonnevelniakarom a kutyám" ezzel zavarja össze, aztán jönnek a kommentek, hogy b*ssz hozzá flakont, tegyél rá fojtót, miegymás. Akkor már pedig jobb megállni kicsit, lenyugodni, és elölről kezdeni mindent. Minden kutya lehet nyugodt, megadó a maga módján.

2013. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen, olyan esetekre gondolok, amikor azok a tanácsok jönnek hogy:

- fél a kutya -> simogasd, babusgasd, szegény hogy fél, meg kell nyugtatni

- húzza a pórázt -> tegyél rá szöges fojtót és rángassad mint az állat

- beteg -> majd meggyógyul! a miénk se d*glött még meg

- kaja kérdés -> a kajamaradék jó lesz neki, a miénk is jaj de egészséges volt tőle


meg egyéb ilyen finomságok :) na ezek tudnak kiakasztani

2013. dec. 10. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, ezek persze az idióta kategória. De szerintem csomó olyan válasz is van, amit igazi kutyás ad, csak éppen "nem ugyanazon a hullámhosszon kutyázik", mint a másik válaszoló. Azért nagyon sok különbség van aközött, aki kedvencként tartja a kutyáját, és aközött, akinek mondjuk az engedelmességi vizsga a kutyázás alapja.
2013. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!