Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagyszemű kölyök...

Rácz Kitti kérdése:

Milyen nagyszemű kölyök kutyatápot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Van egy öthónapos Amstaffom és eddig az AZP kölyök kutyatápból a halasat kapta.

Az a bajom ezzel a táppal hogy túl apró szemű már a kutyámnak és már nem is akarja meg enni.

Próbáltam már megèheztetni hogy meg egye de akkor sem igazán evett belőle.Olyan kutya tápot keresek ami jó minőségű és nem csirkés és nagyszemű.



2013. dec. 11. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a josera festivállal etetjük a nagytestű kutyánkat. Hát nem tudom a nagyszemű neked mekkorától az, de ez viszonylag nagy. De az, ha nem eszi a tápot, nem a szem mérete miatt van, hanem más oka lehet. Lehet beteg is, ha étvágytalan. Ez a festivál halas és válogatós kutyáknak van.
2013. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a josera kids-et adtam

elég nagy szemű, bár kacsahúsos

2013. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A kids hosszúkás inkább, nem kerek. Kb. másfél centi hosszú. Úgy emlékszem. Viszont sok kutya nem szereti, ahogy az enyém se szerette :/ Mondjuk én úgy tudom, hogy csirkés...

2013. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brit Care Large, meglehetősen nagy szemű hipoalergén. Boxert etettem vele.
2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Szerintem a Brit-et megkostóltatom a kutyusommal.

Remélem ízleni fig neki. ;-)

2013. dec. 11. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!