Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya a kutyapelenkán...

Ha a kutya a kutyapelenkán intézi el a nagydolgát akkor az nagyon büdös?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 20:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nagyon
2013. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szagoltál már kutya kakát? Nagyon!
2013. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 50 kiló, és ugyan BARF-szerint etetem és keveset kakál szerintem így is kinyom egy fél kilót/nap. Szerinted annak milyen szaga lenne? XD Nem véletlen, hogy bernáthegyiket nem tesznek pelenkára, AZ EGÉSZ EGY RÖHEJ. Miért kérded amúgy? Pici kutya lenne arra szoktatva? Bár szerintem attól is függ a szag, hogy mit eszik.
2013. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Yorki lenne és Royal caninnal etetném.És nem mindíg pelenkára kakilna mert reggel és este kiviszem meg amúgy kölyökről van szó.
2013. dec. 11. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Off:

BARF mellett fél kg-ot kakil a kutyád? Az enyém 48 kg, de 2 női maréknyit kakil egy nap ill. most PREY szerint etetem, jelenleg macska kaki méretűt produkál.

On.


A kutya kaki lakásban = nem lehet megmaradni mellette. Párszor előfordult, h hasmenése volt és amikor nem voltunk itthon rájött a szükség, kénytelen volt az előszobában elintézni. Több órán át volt a kaki a lakásban, már a bejárati ajtó előtt megcsapott a szaga. Órákig szellőztetés + fújkodtuk a lakást illatosítóval. Nem kívánom senkinek.

Egyébként is, a kutyáknak az a természetes, ha lent végzik el a dolgukat, alapjáraton nem szeretnek piszkítani arra a helyre, ahol élnek.

2013. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen kutyád, ha nem tudsz vele elég időt tölteni. 2 óránként le kell vinni, legalább az első két hétben. Nem fog menni napi 2 sétával, szüksége van a mozgásra. Nagyon nem ajánlom, mert ez így neki szenvedés lesz. Ráadásul pisi a pelusra=pisi a lakásban=össze-vissza fog mindenhova pisilni és kakilni. Pelusra meg csak egyszer csinál és keres más helyet, ha nem vagy ott hogy cseréled? NEM JÓ!!!

Off: Lehet hülyeség ez a fél kiló, igazából fogalmam sincs. :D Összemérhetetlenül kevesebb mint tápokkal, igazából szemmértékem meg 0, szóval valószínűleg erős túlzás. Lényeg hogy kevés, és baromi porhanyós, szóval a BARF egy csoda! :D

2013. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:
Nem azért büdös, mert a pelenkára szarik. :) Úgy önmagában bűzlik.
2013. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oks :D
2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
hány hetes most? mióta pelenkáztok?
2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon-nagyon büdös. 1 pici kaki egy két szobás lakást kb 30 másodperc alatt bebüdösít, és utána kell vagy egy órát, másfél órát szellőztetni.
2013. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!