Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami van a kutyákkal!?

Mahhoo3-3 kérdése:

Valami van a kutyákkal!?

Figyelt kérdés

Van egy bishon havanese-unk és tegnap este fel alá jatrkalt, alig aludt, a Szüleim nem tudtak tole alundi mert mindig mászkált, reggel arra ébredtem hogy kapar az ajtómon, 15 perc utan beengedtem, akkor járkált ossze vissza nalam is, megrázta magat es kapart az ajtón mert ki akart menni, reggelente, amikor megyunk a sulibe mindeig felmegy a Szüleim szobája es az apukám lábához a takaróra odafekszik, de most folyton kiment az ajtón, beugrott a csomagtartó a es el akert jonni velunk! Elhoztuk mangunkal aztán.

most telefonáltam az anyukkammal es mondta h meg mindig furán viselkedik, es mikozben beszéltünk mondta anyukám hogy hány a kutltya le kell tennie.

leci valaki gyorsan válaszoljon mert nagyon aggódok miatta!

(kedden vettem neki billa markaju ilyen csavart rágó bigyót, nem Tom attol van e, mar feldarabolva 3/4 edet odaadtam neki 2 nap alatt)



2013. dec. 12. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet lelki eredetű is. így akarja felhívni magára a figyelmet.

Az én kutyám így viselkedik, ha feszültebb a légkör a családban.

Próbálj mellette nem pánikolni. ülj hozzá simogasd... nyugtasd meg :)

ha továbbra is hányna vidd dokihoz :)

2013. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érzékeny a gyomra lehet h attol a bigyotol van, es szerintem nalunk el van kényeztetve, mindenki mindig simogatja meg puszilgatja. Lehet hogy faj a hasa es arra próbálta felhívni a figyelmet, mondom attol a csavart bigyotol
2013. dec. 12. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor azt tobbet ne adjatok neki :)

meg semmilyen granulatot ami szinesitett. lehet hogy szebb,de a szinezekeknek rakkelto hatasai is vannak. Bizonyosan a gyomrot is megviselik

2013. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Első körben ne adj neki több olyan izét. Ha nem nyugszik meg estére, akkor szerintem más a gond. Mert ezt a valamit kihányja azért egy nap alatt bőven.


Nem tudom hogy foglalkoztok vele, de azt írtad, hogy mindenki simogatja meg puszilgatja. Az egy dolog, hogy szeretet kap, de vajon elég fegyelmet is?

Ismerősöm kutyája akkor csinálta ezt, amikor mindenki dédelgette és nem volt falkavezére a kutyának. Náluk ez odáig fajult, morgott már mindenkire az eb. Beszéltem az ismerőssel, elmondtam, hogy vezér kell a kutyájuknak, utána néztek ezeknek a dolgoknak és azóta semmi gond nincs szerencsére. :)

Tudod, nem olyanok a kutyák, mint a kisbabák. Azoknak elég gügyörészni, megetetni, megbüfizteni őket meg ilyesmi. Egy kutyának kell a határozott vezér, kell nekik, hogy valaki irányítsa őket, hogy megmondják mit szabad és mit nem. Szabályok kellenek tudod, amit a tinik nem szeretnek :D

2013. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, par órája hanyt megegyszer es teljesen boldog mint régen, egy fecskendogyi vizet adunk neki 15 percenként fecskendővel a szája a, mert máshogy nem akar inni, amugy jol van. Ilyen bigyót elotte is adtam mar neki, akk nem volt semmi baja, anyukám most mondta h tegnap nem adott neki senki kaját (ilyen meg nem fordult elő) es lehet h az a bigyó magában volt, de mostmar jol van teljese! :) koszi a válaszokat!

😃😃😃😃😃😃😊😊😊😊😊😊😉😉😉😉😉😉😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄😄😆😆😆😆😆😆😆😏😏😏😏😏😏😜😜😜😜😜😜😝😝😝😝😝😝😤😤😤😤😤😤☺☺☺☺☺☺☺☺👀👀👀👀👀👅👅👅👅👅🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙋🙋🙋🙋🙋✌✌✌✌✌✌

2013. dec. 12. 16:08
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Az is lehet (ha kan), hogy egy tüzelő szuka miatt viselkedik így...
2013. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő lány
2013. dec. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!