Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám olyan mintha korpás...

A kutyám olyan mintha korpás lenne. Többi lent. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
labrador-beagle keverékről van szó 3 éves. mostanában vettem észre. régebben emlékszem hogy volt ilyenje akkor utána néztem és azt olvastam az atkáknak(ne biztos de szerintem atkát irtak) lehet az ürüléke. Akkor pár héten belül el is múlt meg nem is volt annyi. de most... megsimogatom és előjönnek ezek a dolgok. A kutyadokihoz csak akkor akarnék elmenni ha tényleg komoly a baja, mert ha semmi akkor is elkér több ezret szóval remélem tud valaki segiteni :)

2013. dec. 13. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

De most komolyan, szerinted mi látatlanban honnan a fenéből tudjuk, hogy gomba, vagy atka, vagy ekcéma, vagy ételallergia, vagy mi a csuda okozza?

Mondhatnám, hogy leggyakrabban gomba szokta okozni, vegyél rá nizoral sampont, fürdesd meg, meg a kajához adjál egy kis lazacolajat, mert az nagyon jót tesz a bőrnek. Ezek beszerzésére lköltesz kb. egy 5 ezrest, és ha mégsem segítenek, akkor ezt a pénzt kidobtad az ablakon.

Szerintem egyszerűbb megmutatni egy orvosnak. 3000 Ft egy bőrkaparék vizsgálat, abból pontosan ki fog derülni, hogy mi a baja.

2013. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!