Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » üdv. Ebben az esős időben...

ZONE_Master kérdése:

üdv. Ebben az esős időben elindultam biciklizni, hát el is kapott egy vihar, a nadrágom annyira vizes lett, mintha mosógépbe mosták volna, sajnos benne volt a sony ericsson xperia mini pro mobilom mi a teendő?

Figyelt kérdés

annyira nem lett vizes,csak a vizes nadrág rátapadt a képernyőre,meg a mobil alsó részébe,miután lapatintottam a hátlapot ott ilyen csöppökbe jelent meg víz sajnos az alsó hangszóró helyén...


sajnos az egész kaland bekapcsolva volt.(kb 1 órát volt vizes nadrágban.)

azóta teljesen szétszedtem,memó,sim kártyát kivedtem hátlapot leszedtem és kicsusztatott állapotban szárítom 1-2 napig.

van esély rá hogy nem lesz semmi baja a telefonak?


2013. aug. 26. 16:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*egész kaland alatt bekapcsolva volt.
2013. aug. 26. 16:50
 2/8 anonim válasza:
hát nekem x10 mini pro volt, az totál meghalt pedig csak párától nedvesedett be és éppenhogy...de szedd darabokra és száritsd ki.. nokia c2-01 vízbe esett és kiszárítás után működött de a mini pro cserés lett.. nem túl szívósak...mondjuk nekem volt biztosítás szal 6000ért kaptam egy másikat h ugyanaz az előfizu folytatódott, ha nincs akkor valószinü kuka de egy próbát megér
2013. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj :S
2013. aug. 26. 17:01
 4/8 dirtboy ***** válasza:

jól tetted hogy szét kaptad,minél jobban szét kell szedni,egy tál rizsbe bele rakni pár napra és imádkozni.

nem tudom hogy működni fog e de érdemes lesz beszerezned egy átlátszó zárható kis tasakot,pár forintért árulják őket,sokféle méretben kapni.

ázástól,portól védi ha jól össze pattintod,akár nyomkodhatod is benne mert működik vele a kapacitív kijelző.

máskor tekeréshez vigyél magaddal ilyen tasakot.

2013. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem,amikor még szétkaptam működött és alig ment bele a víz,csak pár csepnyi a mobil hátlapján belül..
2013. aug. 26. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírásban nem olvastam hogy az akkut kivetted volna. Csak az én hibám?
2013. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na ezt nem értem,de az akut kivettem az tuti..xd
2013. aug. 26. 18:10
 8/8 A kérdező kommentje:
*akkut
2013. aug. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!