Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért bújik, miután leszidom?

Miért bújik, miután leszidom?

Figyelt kérdés

mostanában kezdte el!

ha valamiért rászólok,egy kicsit erőteljesebben,odabújik a lábamhoz,és nem mozdul!

ha arrébb megyek,követ,és akkor is legalább 20cm-en belül marad.

eddig ha leszidtam,fogta magát,befeküdt a helyére,ott elvolt 1-2 órácskát,aludt egyet.

most ezt csak akkor csinálja ha kicsit szidom.mármint ha sokat toporog mert hisztis,akkor egy szimpla "nem" után elfekszik.

de az egyik nap mint az őrültek rohangált a lakásban(műtötték a térdét)

már többször rászóltam,de folytatta.akkor rászóltam jóval erélyesebben hogy "nyugi legyen"azután abbahagyta,de elkezdte ezt a lábamhoz olvadást...

eléggé behódoló természetű,félős,minden rossz szót a szívére vesz.

csak nem értem ezt az új viselkedését...


2013. dec. 13. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ne szidd, dicsérettel amúgy is többre mész.


Műtét után meg külön nehéz a kutyákkal.

2013. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egyik nap is annyira rohant,hogy megcsúszott a parkettán és a műtött térdével ráesett a küszöbre,persze hogy felsírt.

ilyenkor szerintem furcsa lenne ha dicsérem.

rá kell szólnom,különben csak rohanna,nem szeretném hogy ezért visszafejlődjön vagy még egyszer műtteni kelljen a lábát...

dicsérem én rengeteget,abban nincs hiány,de mindent nem engedhetek.

2013. dec. 13. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de szerintem tudja, hogy nem szabad, megbánja bűnét és próbálja engesztelni a gazdit.
2013. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!