Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma reggel szült meg....

Violettaszinema kérdése:

A kutyám ma reggel szült meg. Miután hazaértem megetettem és vizet is adtam neki. Miközben tvztem arra lettem figyelmes hogy a kutyám nagyon vonyít. Miért?

Figyelt kérdés
Mikor kinéztem hozzm mégjobban vonyított és ez nem először fordult elő.Kérem segítsenek.Nagyon aggódom.

#ma szült a kutyám
2013. nov. 5. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy tipp: állatorvos?

A szülés után alapból is meg kellene vizsgáltatni, hogy nem maradt e benne kölyök vagy placenta plusz egy calcimus-oxi kombót is kellene kapnia az ellést követő 24 órában ami kitisztítja a méhet

2013. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Ivartalanítani kellett volna, nem felcsináltatni a kutyát...

Hívd ki az orvost inkább, mert te biztosan nem értesz szerencsétlen állatokhoz...

2013. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
szerencsétlen kutya
2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát az első tippem, hogy azért vonyít, mert a kölykeivel együtt kint van a hidegben novemberben, mikor a kölyköknek 37 fokos stbil hőmérséklet kellene, mert még nincs hőszabályozásuk.

Ha annyira aggódsz, ott kezdődik, hogy beviszed, és ott folytatódik, hogy felhívod az állatorvost, ugyanis ha nem kapott calcimust, akkor sanszos, hogy azért vonyít, mert görcsei vannak.

Miért kell ilyesminek kitenni azt a szerencsétlent, ha szereted?!

És ha már kiteszed, miért nem biztosítasz neki orvosi felügyeletet?

2013. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
91%
Nem kell már sokáig aggódnod. Még néhány órát nyugodtan tévézz, aztán elpusztul a szerencsétlen.
2013. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"Nagyon aggódom."

Nem akarom tudni, hogy mit csinálnál, ha nem aggódnál.

2013. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen jellegű állatkinzokat is böribe kellene zárni 3-5 évre.
2013. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Vélemény: gratulálok neked,egy újabb felelős embertől született újabb alom szerencsétlen kiskutya,akik jó eséllyel pusztulnak el az anyjukkal együtt.Hála neked,aki annyira szereted a kutyádat,hogy hagytad,hogy felcsinálják,hagytad,hogy odakint megelljen és ezek után te bemész tévézni,miközben eszedbe sem jut állatorvost hívni.Remélem te is így születtél.


Tanács: ÁLLATORVOST HÍVJÁL HA ANNYIRA SZERETED A SZERENCSÉTLEN KUTYÁDAT.

2013. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

na, mostmár a jó helyre:


ne haragudj, de igazuk van. nincs elég szerencsétlen kutya a menhelyen, sintértelepen? kell még? és nehogy azzal merj jönni, hogy már mindnek van gazdája, mert fingod nem lehetett arról, hogy hány kutya fog kibújni szegény ebből.


gondolom egyszer sem látta orvos szerencsétlent, és ezután sem fogja. rossz gazda vagy. szeretheted, amennyire akarod, gyöntölheted, gügyöghetsz neki, meg megnyugtathatod azzal magad, hogy nincsen láncon, jobb neki ott mint a sintéreknél, de attól még felelőtlen gazda vagy, és még fel is vagy háborodva, ha ezt megmondják neked.


azért mondják, mert hátha leesik, hogy mit műveltél, nem csak a saját kutyáddal, hanem a kölykökkel is, és többezer másik ebbel, akik így is gazdára várnak, hogy talán észheztérsz. számtalan módja van a fogamzásgátlásnak, sőt még fogantatás után is sok opció áll rendelkezésre, hogy ha mégis becsúszott a baj, akkor végetvess neki.


gondolom egyetlen percet sem töltöttél el azzal, hogy mi a teendő éppen ellő szukánál, de ha neked ennyire nem ér szart sem a kutyád élete, csak annyit, hogy felteszel itt egy kérdést, ami minimális energiát igényelt, akkor nem értem, hogy minek tartod. dísznek jó a kertitörpe, egyébként tényleg teljesen érthetetlen a helyzet.

2013. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Biztos valami baja van,ha rendben lenne,nem vonyítana.Orvos kellene neki,ne várj a csodára.
2013. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!