Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután az illatoson örökbefoga...

Miután az illatoson örökbefogadtál, megkerestek téged a lakcímeden, hogy megnézzék hol milyen körülmények között laksz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Kizártnak tartom, hogy ilyennel foglalkoznának. Az illatoson egy idő után elaltatják azokat a kutyákat, amiket nem tudnak örökbe adni, ezek után kétlem, hogy nagyon finnyásak lennének a gazdik kiválasztásában. Örülnek, ha valaki viszi az állatot.
2013. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a fajtamentőktől örökbefogadott kutyáknál megteszik, az illatosnál nem hiszem, hogy van ilyen, az nem menhely.
2013. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert az örökbefogadási nyilatkozaton szerepel ilyen.

És olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik onnan hoztak el kutyát.

2013. jún. 26. 16:22
 4/31 anonim ***** válasza:
3%
Mekkorat tevedsz elso Istenem de ostoba vagy.... Ja orulnek... Mint majom a farkanak.... Igen meg keresnek, sot van ahol ugy viszik el h meg is nezik!... amugy bizonyos idokozonkent ellenorzik h milyen korulmenyek kozott tartjak, egyebkent meg csak ivartalanitva hozhatod el,h meg csak veletlenul se tenyeszthesd... es legfokeppen nem ingyen van, mert az oltasait, ivartalanitasat ki kell fizetned! Szoval csak esszel fogadj orokbe!
2013. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Elolvastam az örökbefogadási nyilatkozatot, szóval azért ennyit nem kell okoskodni... :P


Ivartalanításra viszont érdekes módon nem térnek ki, csak arra, hogy felnőtt állatot ott helyben ivartalanítanak. 5000 Ft-

Egyébként te is az illatos úti ebtelepről beszélsz? Fogadtál onnan örökbe?

2013. jún. 26. 16:42
 6/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, tok egyszeru irj facen nekik, en mindig szoktam adomanyt vinni amikor tudok mert nem pesti vagyok, es teny h rengeteg kis szerencsetlen van ott. Viszont nagyon segitokeszek, es rendesek, akar irj nekik facen es ott mindent megkerdezhetsz. Uccso voltam.
2013. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én az illatos útról hoztam ki kutyát!

Soha még csak fel sem hìvtak hogy mi van a kutyával nem hogy meglátogassa ott ahova viszed...

Nem kell ettől félned....

Már másfél éve van nálunk.

2013. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ez mind szep es jo, egyutt orulunk!... de megis miert is lenne neked gond ha megneznek?!
2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Jah és megcáfolnám az előttem szólót hogy a kutyánk azóta sem lett ivartalanìtva,mióta kihoztuk tőlük...
2013. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Altalanossagban irtam, menhelyi orokbefogadas cimszo alatt.... De semmi gond, el van nezve....
2013. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!