Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull vagy Kaukázusi?...

Pit Bull vagy Kaukázusi? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olvastam a sok hülyeséget a neten, hogy a pit bull erősebb kutya mint a kaukázusi..... illetve ezen az oldalon vannak oylan buta emberek akik ezt állítják. Merthogy a pit bull elhúz 3 tonnát és a kaukázusi nem... bla bla bla.... Szerintem a pit bullnak semmi esélye nincs egy 80-90 kilós kaukázusi ellen, nem tudja még megfogni sem úgy hogy sérülése legyen... Sok buta embernek nem jut eszébe hogy farkasok ellen van kitenyésztve a fajta nem kutyák ellen mint a pit bull és elvégre a farkas rutinos vadász, harcos mivel nap mint nap megverekszik az eledeléért. Ugrálhatna előtte egy 20 kilós pit bull ( Mivel az eredeti pitnek ez a súlya, és azért kemény mert vékony, fürge az izmosabb változat már díszkutya.) Szóval átharapja a gerincét egyetlen harapással. Engem nem igazán érdekel ez az egész téma a kutyaverekedtetések meg stb..... nekem 2 pit bullom van és mégse voksolnék a pitre. És csak azért tettem fel a kérdést, hogy KI ÉRT VELEM EGYET?
2013. dec. 13. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pit keverékem van. Én úgy vagyok vele hogy függ a két kutya kondijától, jelenlegi állapotától és szerencsétől is. Mert ha a pit olyan pontra fog rá ami fájdalmas a kaunak akkor megette a fene az egészet.
2013. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

off: ez a 9840. ilyen kérdés....KI NEM SZ.RJA LE?


Normális ember nem verekedteti őket és nem is izgatja,hogy melyik nyerne...


Mindkét kutya másra lett kitalálva,és aberrált ember az,aki ezen rágódik és még egy kérdést is ideböfög emiatt...

2013. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy neked nincs jobb dolgod, mint ilyen hülyeségeken gondolkodni! 80-90 kilós kaukázusi, persze! Az már olyan kövér, hogy mozogni se bír, nemhogy harcolni.
2013. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!