Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pit bull vagy a kaukázusi...

A pit bull vagy a kaukázusi az erősebb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kaukázusi.
2009. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez jellemtől meg testfelépítéstől, edzettségtől is függ. Nem jó kifejezés, hogy ez vagy az a fajta "erősebb". Ha muszály lenne én a pitbullra voksolnék. Főleg azokra a tenyésztett példányokra amelyek legalább nyomokban rendelkeznek őseik game tulajdonságaival. Egy olyan "gengszter" stílusú alacsony, zömök kis golyó amiket mostanában látni az amcsi klippekben valószínűleg nem ellenfél egy akkora harapású kutyának, mint a kaukázusi. A pitbullok ereje a gyorsaságban és a bátorságban rejlik. Volt egy ismerősöm akinek a kutyáját mielőtt hozzá került harcra nevelték. Minden kan kutyát azonnal széttépett aki az útjába került:( Egyszer egy kaukázusira esett az eset, aki miután megvált egy tenyérnyi darab húsától nyüszítve futott el.

Nekem kölyök pitbullom van, eszemben sincs ilyenekre nevelni de mikor más kutyával játszik "verekedőset" látni mennyire taktikásan csinálja.

2009. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj!vedd figyelembe ezeket!:A kaukázusi a kan legalább 62cm magas,és 60-70 kg,a pitbul maaximmum40!

A kaukázusinak mekkora a bundája a pitbulléval szemben?ezt is nézd!Az erőviszonyok pedig:hiába nevelték harcra ha a kaukázusi nagyobb,szőrösebb,és ki van edzve!én minden esetben a kaukázusira voksolnék!

egyetértek a második válaszolóval mer igaza van de nem mindenben!

Jah és persze akkor a németjuhász is figyelembe vehetnénk hiába juhászkutya mert kemény kutya(nekem ilyenem van()szoval nem mindig kutya függű de nagyrész az!

2009. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is a kaukazusi. Az unokatesomnak van egy kb. 6-7 honapos kaukazusija esd a telen kiprobaltuk hogy a szankot hogy viszi. Az unokatesom(lany) es a tesom(fiu) osszesen korulbelol 55 kg-osak es ugy vitte a szankot es meredek hely. Latszott rajta hogy nem esett nehezere a szankot huzni. En a kaukazusira voksolnek.
2009. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
Kaukázusi. Nekünk volt, s egy fenevad. A családot nem bántotta, minket szeretett ismret, mikor hazaértünk, s kétlábra állt, ránk ugrott hogy játszunk, felborított! Az állatorvos csak úgy merte beoltani, hogy szorosan egy fához kellett kötözni, nehogy megkapja. Sunyi kutya, vigyázni kell vele. Simán elrántja az embert ha úgy van, nagyon erős. Az idegeneket nem nagyon kedvelte, volt is belőle gondunk. Sajna egyik este anyu csirkecsontot adott neki, s reggelre megfulladhatott benne. :(
2009. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
3 kaukázusi ház őrzőnk van.Szal kaukázusi.
2009. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
A pitbull jellemzően csak rövid szőrű kutyák ellen tud nagyot alakítani. Állkapcsa kialakítása miatt hosszú szőrű kutyákat nem tud annyira megharapni. Konkrétan az én régi skót juhászommal nem tudott semmit kezdeni az egyik helyi keménygyerek pitbullja. Hiába engedte rá, nem tudott rajta fogást találni a hosszú szőr miatt, a végén szegény pitbullt kellett kimenekíteni a kutyám szájából. Mondjuk azt kéne lelőni aki csak azért tart ilyen kutyát, hogy menőzzön vele, meg ráuszítsa minden arra járó kutyára.
2009. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Hangsúlyozom, Pit-fan vagyok, de jópár meccset láttam anno. A kau többnyire akkor is győzött, ha nem volt egy Szuper dög. Az ok egyszerű: 30 centis szőrt átharapni még egy vizilónak se egyszerű.A pit meg szinte sima bőr. Többnyire pótolja a hiányosságát a mentalitásával, de nagyon jónak kell lennie a pitnek ilyen helyzetben. Két pit az kb 50 kiló. Azok 130-ig mindent visznek. Összedolgoznak. Medve ellen is használják párban ukrajnában pénzdíjas versenyeken. Ez már fegyver, veszélyes. Ha nem értesz hozzá, semmiképp nem ajánlom.
2009. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
szerintem batman :)
2009. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
2009. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!