Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen (írott, iratlan)...

Milyen (írott, iratlan) kutyaovis szabályok vannak?

Figyelt kérdés

5 hónapos kutyám van, és eddig volt egy kiképzőnk, aki házhoz jött, viszont szeretném szocializálni a kutyusomat, ezért elmegyünk oviba.

Szeretném, ha jóléreznénk magunkat, és jó lenne ha ellátnátok némi jótanáccsal, illetve, ha van valamiylen rossz tapasztalatatok kutyával, vagy gazdival, azt is szivesen veszem, mert csak tanulhatok belőlük:) Vagy az hogy mi idegesített titeket kutyaoviba, vagy kutyasuliba.

Köszi előre is:)


2009. nov. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal zacsit és ha ürít a kutyád, akkor szedd fel a piszkát.
2009. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én rossz tapasztalatom az hogy olyan kutyákat is odavisznek akinek még nincs meg minden oltása, és ez bizony nagyon veszélyes! Sajnos az a helyzet hogy nem ellenőrzik mindenhol az oltási könyveket.
2009. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kutyagumihoz zacsit tényleg vigyél. + virsli jutifalatnak apróra vágva, hogy könnyen és gyorsan lenyelje, apport játékot pl: labda. ezek az alapvető dolgok.
2009. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi:) A zacsi az alap, igen! Sétánál is. Csak az én kis kutyakölköm izgalmában vagy nem végzi a dolgát idegen helyen, vagy ha igen, akkor "kicsit" lágy... Ezért aggódok egy kicsit, mert azt sokkal nehezebb összeszedni, igaz van egy erre bejáratott kicsi lapátom...

Oltásokkal rendben vagyunk, el is kell vinnem, ezt direkt kérték...

Na hát, igen ilyen válaszokra gondoltam.:) Azért ha még van valakinek valami, ami idegesítette, szivesen veszem:)

Ja meg tanácsokat is:)

Köszi, remélem ügyesek leszünk:)

2009. nov. 25. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ami idegesítő lehet az állandóak a kutyáját felkapkodó "jajj bántják szegényt" gazdi, vagy a másik véglet aki akkor se figyel a sajátjára ha az már félig letépett egy lábat....mindkét típussal találkoztam már (kiképző vagyok)


ezek mindketten elrontják a kutyájuk szocializációját, ilyenkor nyugodtan rájuk lehet szólni, vagy figyelmeztetni a kiképzőt a problémás gazdikra, hogy idejében tudjon segíteni!

2009. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Félteni nem féltem, örülnék, ha egyszer őt is megkergetné valaki:) Meglehetősen domináns, majd figyelek rá, nehogy nagyon bemelegedjen. :) Köszönöm
2009. nov. 26. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!