Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv Mindenkinek! Bishon...

Endru001 kérdése:

Üdv Mindenkinek! Bishon havanesem van, azt mondta a Kozmetikus hogy allergiás! Kérdés Mire?!?! Lehet a Csírkés Kaja, vagy mi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

És honnan tudja a kozmetikus, hogy allergiás a kutyád?...


Kutya legyek, ha értem..

2013. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kozmi, gondolom, a külső jelekből következtetett az allergiára. Ezek után elmész egy állatorvoshoz és ő felállítja a diagnózist.
2013. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet bármi,de a leggyakoribb a csirke.Teljesen szárnyas mentes etetésre kellene átállni,prémium kategóriában vannak ilyen tápok.Az összetevőket mindig olvasd el a zacskóján,mielőtt megvennėd.A doki a tünetekből következtethet az allergia típusãra.De lehet,hogy valami vegyszerrel volt érzékeny.Nem kérdeztek meg?
2013. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyakori a csirkeallergia, igen. de ennyiből nem lehet kitalálni. és tudom, gyerekes, de annyira kiborít, mikor a gazda nem tudja helyesen leírni a saját kutyájának a fajtáját. BICHON.
2013. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármire allergiás lehet,nyilván látta a kozmi,hogy pirosabb a bőre vhol vagy ilyesmi.

Vigyétek el orvoshoz majd kivizsgálják :)


Amúgy meg engem is kiborít,hogy a gazda a saját kutyájának a fajtáját nem tudja leírni -.-

*Bichon Havanese

2013. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!