Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után mindenkinek...

Kozmetikus után mindenkinek kb. egy hétig tele van mindennel az arca?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig mondják, hogy menjek el, de utána elég sok ideig tele van piros pöttyökkel az arcom. Lehet, hogy a lányoknál csak azért nem látszik, mert eltakarják sminkkel?
2008. máj. 13. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális, hiszen jól megdolgozza a bőröd, de utána jobb lesz. Persze a kozmetikus is csak akkor ér valamit, ha rendszeresen jár hozzá az ember.
2008. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én több kozmetikust is kipróbáltam. A különbség az volt, hogy milyen hamar múlt el a pirosság az arcomról a nyomkodás után. De ez max. 1 napot jelentett. Igaz, hogy alapvetően nem pattanásos a bőröm, menzesz előtt jön ki egy-kettő. Viszont nagyon mitesszeres. Kezeléstől, ill. utána nem keletkezett pattanásom.
2008. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ilyen szokott lenni a böröm és a kozmetikusom azt tanácsolta,hogy menjek el utána szoláriumba és elmullik,nekem bevált évek óta ezt csinálom
2008. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de fiúként szoláriumba? :D
2008. máj. 15. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Millió fiú jár szoliba. Na jó, a négerek nem annyira.:)) Mehetsz nyugodtan Te is.
2008. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!