Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés

A szomszédban 3 napja bekerült egy 2 hónapos kölyök. A menhelyről hozták ki... Nagyon nyüsszög, amikor be van zárva a kennelbe. A 17 éves lány foglalkozik vele, de elvileg most beteg így nem bírja annyira a játékot a kutyával és nincs egész nap elengedve ezért nyüszít amikor be van zárva.


Annyira idegesítő.. Mit csináljak vele? Feljelenthetem vagy valami?


2011. szept. 27. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Egy kölyökkutya persze hogy sokat nyüszít, a gazdája nem tehet arról hogy lebetegedett.

Menj át és foglalkozz a kutyával és nem fog nyüszíteni...



Ha nekem lenne ilyen rosszindulatú szomszédom, mint te, már rég agyoncsaptalak volna :D

2011. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok rosszindulatú, de akkor is nagyon idegesítő és ezzel zavarja a nyugalmam.
2011. szept. 27. 11:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutya még nyuszög mert keresi az anyját és a tesóit és meg kell szokni az új helyet! Ilyen hülyeséget ezért feljelenteni??? Hát.. nagyon jó szomszéd vagy:DD
2011. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj inkább egy kicsit toleránsabb lenni, és várj türelmesebben, míg a kiskutya megszokja a helyét. Én sokkal inkább a szomszédot sajnálnám - aki becsülendő módon menhelyi kutya életét mentette meg - mint a Te nyugalmadat.
2011. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kibírod ezt az 1-2hetet? Biztos van még a környékeden kutya nem zavar ha ugatnak?
2011. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azok nagy kutyák, csak akkor ugatnak, ha kell, de ez a kis valami...
2011. szept. 27. 11:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szomszédaiddal, foglalkozzanak a kutyával a szülők a lány helyett.


Kommunikálni kell, nem egyből feljelenteni. De hasonló túlzásokba se kell esni, mint itt egy-két válaszoló írta, hogy menj és játssz a kutyával. Nem a tied, ők fogadták örökbe, ővék a felelősség.

Másrészt pedig nem biztos, hogy a szomszéd szívesen venné ha csak úgy átmennél a "kutyával játszani" :)

2011. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már átmentem hozzájuk, de akkor is csak a lánnyal tudtam beszélni, anyjával és az meg estig dolgozik, bár ki tudja... Na mindegy. A lényeg,hogy nincs aki eleget foglalkozzon a kutyával. Nem értem, miért kellett nekik most kihozni, ha beteg a lány...? Csak hogy az én idegeimet tépje.
2011. szept. 27. 11:51
 9/21 A kérdező kommentje:
anyjával él *
2011. szept. 27. 11:52
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A kölyök kutya már csak ilyen. Majd lesz ő is felnőtt és akkor nem fog feleslegesen nyüszíteni. De nem is kell addig várni, mert pár nap, vagy egy-két hét alatt megszokja az új családját és az életritmusukat, utána rendeződik a helyzet. Ha pedig a későbbiekben problémád lesz velük, akkor is előbb velük beszélj, az jóval kisebb erőfeszítést igényel, mint egy feljelentés, ráadásul az emberi együttélés arra alapul, hogy kommunikálunk egymással, igyekszünk úgy alakítani az életünket, hogy a körülöttünk élőkkel kijöjjünk és ehhez kompromisszumokat kötünk. Mindkét fél részéről!!!
2011. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!