Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám...

Normális, hogy a kutyám ennyire rosszul van a tüzeléstől? Kérlek segítsetek, nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja tüzel, 2. napig nem volt különösebb baja, addig konkrét vérzése sem volt, csak barnás foltokat láttam a takaróján! Ma először véres pöttyöket láttam a padlón! Továbbá nem iszik, nem eszik, 2-szer hányt, nagyon igényli, hogy törődjünk vele, bújik, hasa tapintásra nem érzékeny, de bágyadt, kedvetlen, rengeteget alszik, nem virgonc, pedig tegnap még semmi baja nem volt! Nagyon aggódom kérlek segítsen valaki! A fajtája bischon bolognese,1 éves, fajtiszta, és ez a 2. tüzelése, de az első abszolút zökkenőmentesen és váladékozás nélkül zajlott! Szóval mindez lehet a tüzelése miatt?

2013. dec. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz ha aggódsz. viszont az normális, hogy a kutyám ki van fordulva magától a tüzelő szukák miatt?? kiherélem mostmár magam de komolyan xd
2013. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tüzelés "váladékozással" jár. Viszont ennyire nem kellene rosszul viselnie. Holnap irány a doki. Max megnyugtat, hogy nincs komoly baj.
2013. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlparázod a dolgod. Minél jobban babusgatod, annál jobban úgy érzi, hogy valami baj van.

Tégy úgy, mintha mi sem történne vele, és meglátod, mindjárt ő is másként viselkedik.

2013. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet kezdődő mėhgyulladása.
2013. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét.
2013. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!