Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy puli kutyám. Pontosan...

Van egy puli kutyám. Pontosan tudja melyek azok a ruháim amiben itthol szoktam lenni. Ha láttja, hogy öltözöm át, vagy meglátt abban a ruhában amit nem itthol hordok, akkor ugat, ugrál rám szinte nem akar elengedni. Hogyan lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, ugyanarról beszéltünk igazából, csak másképp leírva :)
2013. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam tegnap többször áttöltöztem,és kimentem az udvarra a kutyámhoz.Nem figyeltem rá elfordutam tőlle,elöször csak némán ugrált rám csizmámat rángatta,aztán határozottan rászóltam,hogy elég!Akkor abbahagyta az ugrálást és leült elém 15 percig ugatott.Ekkor sem figyeltem rá.Aztán szuka kutya létére párzási muzdulatokat végzet a lábamon.Ilyet még soha nem csinált.Mérgesen egyből rászóltam,hogy elég és bejöttem a házba.
2013. dec. 20. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:
klikkerrel meg jutalomfalattal is csinálhatod, dicsérd meg, ha jól reagál a tiltásra, magyarán, ha befejezi, amikor rászólsz, hogy fejezze be :)
2013. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kutyád a hágó mozdulatokkal azt fejezte ki, hogy ő uralkodik fölötted, az övé vagy. Azzal pedig, hogy bementél a házba, ő győzött.


Kitartóbbnak kell lenned, és a falkasorrenden is kell alakítanod. Csinálj ezzel kapcsolatos gyakorlatokat, egy rakás leírás van a neten. Ill. ebben az esetben én nagyon ajánlom, hogy menj el egy gazdiképzős kutyaiskolába.

2013. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!