Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet kutyákat felhízlalni?

Mivel lehet kutyákat felhízlalni?

Figyelt kérdés
Borzasztó soványak a kutyáim, de semmi bajuk szerencsére, csak sportosak, de már mások is mondták h soványak. Megvennék nekik bármit, kint vannak a bordáik. Mit adjak nekik? Étel, vagy vmi kiegészítő? SzárazTápot esznek.
2013. dec. 19. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: én váltanék a helyedben, hasonló gondom volt nekem is, acana pacificatól csont és bőr volt a kutya, pedig már konkrétan kétszer annyit kapott, mint kellett volna. Utána kipróbáltam a cibaut és az nekünk nagyon bejött, csak elég nehéz beszerezni 20kg-s kiszerelésben alig kapható pár helyen. Én azóta már átálltam a BARF-ra, és remek formában van a kutya.
2013. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A kutyatészta semmivel sem jobb mint az emberi fogyasztásra szánt.


A kutyatészta általában a rendes tésztából maradt szemét, ami nem olyan alakú lett vagy csunya vagy akármi nem véletlen vegyesen van benne több féle :D

Egyébként is mi haszna lenne egy kutyának tésztából? Sok szénhidrátot nem használ fel belőle akkor meg tök fölösleges.

2013. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!