Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne bent mind a 4...

Hogyan lehetne bent mind a 4 kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


van 4 kutyusom! hihetetlenül imádom mindet! :) 3 közepes és egy nagy testű..kint vannak tartva sajnos... ez nyáron oké legyen, bár jobb szeretem ha velem vannak... nos télen viszont jobb szeretnéb be hozni őket! Tavaly engedték a szüleim, idén sajnos nem. Pedig csak estére aludni szeretném behozni őket. Nappal kennelbe vannak. Minden nap foglalkozuk velük. De napközbe nem is lehetnének bent, mivel egyéb kisállataim vannak bent.

Szóval :D Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, és olvasgassam azokat...de azokba nem az én történetem van. Mindig vállalok házi munkát, ami alap dolog, nem valami plusz mint a korosztályomból sokaknak. Szeretem a rendet, ezért nincs kupi/büdi a szobámba... mégse engedik. Tudom, hogy a szüleim háza.... de annyira szeretném, hogy bent legyenek velem :/

Kérlek, aki csak rosszat tud mondani és furkálódik, inkább legyen bölcs és maradjon csöntbe ;) :)

aki segít annak nagyon szépen köszönöm! :) 16/L

(a helyesírás hibákért bocsi, telefonról írtam)


2013. dec. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami olyan kis helyiség, ahol lehetne őket tartani akár bent, akár kazánházba? Pl. előszoba, ami mégsem olyan hideg mint kint, de mégse az egész házat járkálják össze, meg mindenhol takaritani kell utánuk, csak egy helyiség, ahol minden nap picit összerámolsz utánuk.
2013. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira aranyos ez a kérdés :) Nagyon megmosolyogtam :)Magamra ismertem :) Én amikor ennyi idős voltam de még kisebb,a szilveszter volt a leges-legjobb ünnep számomra, soha nem mentem bulizni, csak ezt vártam, hogy végre 1 évben csak egy pár órát éjél körül bent lehessenek, nekünk 3 nagytestű kutyánk volt meg miegymás, és ők sem mehettek be. Most már egyedül lakom, de már régebben is megengedték hogy beköltözhessenek a kutyák ahogy felnőttem. Próbálj beszélni velük hogy ez miért fontos neked, hátha megenyhülnek, sok sikert :)
2013. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. sajnos az előszoba nyitott a konyhára és a nappalira. én nagyon szívesen pakolok utánnuk a szobámba meg minden! csak az én szobám van "leg belül" ami sajnos az egész házon való át járást jelent



2. köszi :)) beszéltem sokszor velük, csak nem engedik :/ pedig tényleg mindent megteszek :)

2013. dec. 19. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
talán akkor az előszoba, és a konyha közé nem lehetne felszerelni egy babarácsot? ott biztosan ellennének:))
2013. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, csak én 8 évvel idősebb vagyok mint te...és nem négy kutya, csak egy, de nem engedik...ellenben megbeszéltük, hogy mivel most úgysincs autónk a garázst átalakítjuk neki, kibéleljük szalmával, puha szőnyegekkel, pokrócokkal és ott lesz...és én bármikor ott ehetek vele:)
2013. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!