Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 1-2 hét múlva szül,...

Kutyám 1-2 hét múlva szül, ezért külön választottuk a kantól. A fiú az udvaron, a lány a pincébe van. Most mind 2 unatkozik. Minden nap kb. 1 órát sétáltatom őket. Mit csináljak, hogy ne unatkozzanak ennyire?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A kannak az udvaron lehet csinálni két fa közé kifeszített zsinórpályát, és arra lógó labdát, játékot, karikát, használt autógumit. Ezt általában szórakoztató, mert húzgálhatja, mozoghat vele....kisebb dolgot pl. teniszlasztit lehet gumizsinórra is függeszteni, így érdekesebb, csak vigyázni kell hogy kicsi és viszonylag puha dolog legyen nehogy megüsse magát


A szuka a sétán kívül nem sokmindent tehet, úgyis jönnek a kicsit nemsokára és lesz dolga bőven....neki sajnos nem tudok ajánlani semmit.

2009. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen okból, vagy kinek a javaslatára választottad őket szét? Semmi probléma nem lehet abból ha együtt vannak nálam mindig mikor szülni fog a kutya addig együtt van a kannal a hasassága 30. napjától egészen az 57.-ig. Semmi probléma nem lehet belöle ha együtt vannak amég nem szül a kutya... Általában 57. naptól bármikor megszülhet (mert ha elötte van az nagy esélyel koraszülött) bőven ráérsz akkor elválasztani őket amikor eléri ezt az időt :)
2009. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan mikor szül. Lehet, hogy a héten. Mindenhol, azt olvastam, hogy a szülés előtt 2 héttel oda kell vinni, ahol csend van és megkell szoknia, azt a helyet. 2 napja vittem le és naponta 4-szer lemegyek hozzá etetni stb. És mivel iskolába járok és csak én etetem, ezért csak így oldható meg, hogy napi 4x tudjam.
2009. febr. 3. 15:58
 4/28 anonim ***** válasza:
lemégy hozzá? egyedül van bezárva, vemhesen? miért?
2009. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert nem szoba tiszta. Kiskorába mind 2 a házba volt 2-3 hétig, de "összeszarták" a lakást. Mást nem tudtam csinálni. És ez a fajta amúgy is nehezen szoktatható szobatisztaságra. És vadászkutya nem való a házba.
2009. febr. 3. 16:14
 6/28 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy nem szoktatható szobatisztaságra.Gondolom te vagy a Beagle kutyuk gazdija.

Legyél a kutyával amikor ellik.Biztos hogy vemhes lett?És a kálciumot ne felejtsd el ellés után,ez nagyon fontos.Szülés után itasd meg,én langyos tejet adtam,egy kis szőlőcukor is mehet bele,hogy erőre kapjon.nekem 3napja szült a kutyám.

2009. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Inkább való a pincébe, mint a házba? Érdekes...
2009. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

a beagle nehezEn szoktatható szobatisztaságra?????!!

elég sok kutyás(biglis) ismerősöm van és ők érdkesen max. egy hónap alltt szobatisztaságra szoktatták a kutyákat és bent tartják őket..

az meg nem igaz,hogy a vadászkutyának(a Tieid vadásznak??mert ez eredtileg tényleg vadászkutya volt de ma már nagy átlagban hobbikutya..) bent a helye,képzeld régen a nemsek vizslái is a kandalló előtt aludtak,bent tartották őket...

mert hiába vadászkutya eredetileg a túltenyésztettség,egybek miatt a legtöbb egyed alkalmatlan a kinti tartásra és a kutyáit imádó gazdának egyébként se jut eszébe kicsapni őket,mert hát nem túl nagy kutyák,a lakásban is elférnek.


képzeld el ha téged ezekben a mmínuszokban kiküldenek a kertbe rövid nadrágban,pólóban Te imádnád??asszem nem nagyon..

2009. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

húúúú...nem vagy semmi...


szobatisztaságra nincsen nevelve, de az elletés az megy mi?


gratulálok!

2009. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Számomra érdekes, hogy fogalmad sincs a fajta igényeiről, képességeiről, mégis szaporítod. 15 évesen istent játszol, mikor a saját életedet sem Te irányítod. Ráadásul azt a szerencsétlent 2 hétre kizárod a világból, ráadásul fajtájából adódóan falkakutya - persze ha értenél hozzá, tudnád!! Gratulálok!
2009. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!