Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyát ajánlotok...

Ti milyen kutyát ajánlotok nekem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

-panelban lakom

-van két tengerimalacom és három hörcsögöm

-iskolába járok, ezért reggel 7-kor megyek suliba (de nem baj így is 6-kor kelek, kutyával hamarabb kelnék!) hazaérek kb. 2-kor

-nem szeretnék túl kicsi kutyát, hanem olyat ami szereti a sétálást, kirándulást

-amint reggel felkelek mennénk sétálni, amint hazajövök iskolából hosszabb sétára megyünk és 6-7 körül is sétálnánk!

-persze nevelném, tanítanám, ami egy normális (nevelt) kutyához kell :)


tetszenek: havanese, uszkár, dalmata és keverék!!

Keverék, miért? két kutyát mentek meg vele, ellenállóbbak a betegségekkel szemben, és lehet hokosabbak is mint néhány pedigrés kutya...


DE bárimlyen segítséget elolvasok. ha fajtát írtok lécci indokoljatok is! Esetleg saját tapasztalatot is írjatok! :)


KÖSZI! a segítségeket!



2013. dec. 20. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
* nem hokosabbak hanem lehet hogy okosabbak
2013. dec. 20. 16:10
 2/7 Firestorm ***** válasza:
100%

Én mindenképpen keveréket választanék.Nekem is az van staffi és pit keverékem,nem beteges,eléggé okos és fogékony is a tanulásra.

Ráadásul,ha menhelyről hozol el egy kutyát az nagy segítség a menhelyiseknek,sőt ott kitudod választani a neked legjobban tetsző kutyust és még hálás is lesz,hiszen otthont,családot és életet adsz neki.

2013. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is keveréket választanék, rengeteg fantasztikus kutya van menhelyen, sőt a maga nemében mind az, csak neked meg kell találnod a hozzád illőt, és remek páros lesztek. Nekem is keverékem van, a szükséges oltásokon és az ivartalanításon kívül nem kellett orvoshoz vinni, kicsattan az egészségtől és elképesztően tehetséges.
2013. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fent említett kutyusoknak is van fajtamentése! Ha tőlük fogadsz be, a helyükre is mehet egy újabb mentésre váró kutyus! :)

Talán a dalmatát nem ajánlanám (borzasztó nagy a mozgásigénye), de a többit nyugodtan! Persze keveréket is :)

Uszkárok könnyen tanulnak, nagyon jó családi kutyák!

2013. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia:) keverék, abszolút!


www.allatok.info, www.gazditkeresek.hu


nézd meg a honlapokat:)

2013. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 éve én is ilyen cipöben voltam.

Panelban lakom. Én magyar vizslát választottam:szeret kirándulni,futni,szerintem neked nem lenne gond lefuttatni ahogy írsz magadról. Inteligens,értelmes kutyák, bújósak,emberközpontúak. És HASONULNAK a gazdájukhoz

2013. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :D akkor valószínű h keverékem lesz nekem is :)
2013. dec. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!