Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy be a kutyám az...

Miért nem megy be a kutyám az óljába?

Figyelt kérdés

Most odakötöttem az ólhoz (egyebkent sosem szoktuk megkötni, de összeugrálta a nyáron festett falat..) és ilyen sáros időben ugy gondoltuk megkotjuk. hungarocelt raktam az olba, jo meleg lehet, de inkabb kint fekszik a vizes fagyos hideg füvön.. miért? nem fog megfázni?

esetleg hogy lehetne megtanitani hogy ne ugraljon a falra?(okos kutya,tudja az ul,fekszik,,pacsi,labdat visszahoz) (bocs az osszevissza irasert, telorol irtam)



2013. dec. 21. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mert lesokkolta, hogy megkötötted. Szerencsétlennek valószínűleg fogalma sincs miért tetted ezt most vele. Vagy csak simán nem szimpatizál a hungarocellel. Most komolyan, nincs valami pokrócotok amit betehetnétek neki oda és amin ő is jobban érezné magát?
2013. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt benn neki pokróc, de minden reggelre széthurcolászta az egész udvaron. ezért gondoltam hogy azt rakom be neki, mert az ugye szigetel is.

de amikor nem volt megkötve az előtt sem feküdt sosem az ólban..


viszont amikor megmutatom neki az ostort, (sosem bántottam vele, csak a hangjától fél)akkor egyből bemegy.

2013. dec. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!