Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves szuka kutyámat nem...

7 éves szuka kutyámat nem késő ivartalanítani?

Figyelt kérdés

Hoztunk mellé 6 évesen egy 2 hónapos kiskutyát és állandóan nyalogatja a cicijeit (ez most van ,amikor már a "kicsi" 1 éves) és az egyikből tej is jött szerintem,és meg lógosodtak.

Eddig nagyon nem volt pénzünk ilyenekre,persze mindekettő megkapta a kötelező oltásait ,de ilyen pluszokra nem volt pénzünk. Most karácsonyra(iskolás vagyok még) kapok pénzt innen-onnan és gondoltam kiivírtalanítom.A cicám már ki van .


Nem késő ez 7 évesen?


2013. dec. 21. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem. én 9 évesen ivartalanittatam. Reggel 9-kor műtötték, délután már kint szaladgált az udvaron:)))
2013. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, az enyém is hét évesen volt műtve, ráadásul rossz előélete volt, így legalább 7-8. műtétje volt, és olyan fajta, ami általában nehezen bírja az altatást.


Nagyon jó döntés, hogy ivartalanítod, büszke lehetsz magadra:)


Nézz körül az interneten, szoktak lenni ivartalanítási akciók, mi a MancsRancs ivartalanítási akcióján voltunk, Biatorbágyon...nem tudom ti merre laktok, körbe kell nézni, mert így olcsóbban meg lehet úszni.


Nagyon drága is lehet, ha nagy a kutyus, úgyhogy kérd meg anyudékat, hogy segítsenek a pénzzel.

2013. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egyáltalán nem késő. Nyugodtan ivartalaníthatod nem lesz semmi baja sem tőle.
2013. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem késő egyáltalán és ha egészséges, fitt kutya akkor egyáltalán nem fogja megviselni, másnap már vidáman fog szaladgálni.
2013. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!