Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya meddig szopik? Mikor...

Kiskutya meddig szopik? Mikor lehet elválasztani és elajándékozni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

8 HETESEN LEHET ELVÁLASZTANI AZ ANYJÁTÓL!

Ha meg annyit se tudsz meddig szopik/hogy kell szilárd ételhez szoktatni minek a szaporítasz???

2013. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként a 8 hét a TÖRVÉNY szerint, de amúgy 8-12 hét az ideális, fontos számukra ez az alomban eltöltött idő a tesókkal szocializáció miatt, és sok mindent itt tanulnak meg, pl. gátolt harapást.
2013. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kora előtt semmikép se ajándékozd el!Addig az anyja mellet a helye!
2013. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es és 3-as: Nagyon szépen köszönöm!


1-es: Neked inkább nem írok semmit. A kioktatást meg tartsd meg magadnak.

2013. dec. 22. 16:05
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Köszönjük az újabb szaporulatot, nincs elég munkánk a menhelyen már úgyis kezdtünk unatkozni! Legalább így nem malmozunk hanem lesz még pár összevert/megkínzott/éhező/beteg/agyonelletett kutyusunk! TÉNYLEG KÖSZI!!!
2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
mi a bánatos francért kell mindenkinek nekiesni??????
2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert arra van esze hogy itt tegyen fel egy triviális kérdést, arra viszont nem volt hogy elolvassa mennyit koptattuk már a billentyűzetet a felesleges szaporítás ellen felszólalva... Sehol máshol a világon nem olyan sz***r a helyzet mint nálunk, ÉS NEM FOGJÁK FEL HOGY NEM KELL SZAPORÍTANI!!!!

NEM NEM NEM ÉS NEM!!! És nem hiszem el hogy ennyi idő alatt nem lehetett felfogni. Annyit nem tud meddig kell szopniuk a kölyköknek, érted? ENNYIT NEM TUD! De azért össze kellett ereszteni a kutyákat, ivartalanítani? Áh, még véletlen sem, kell a pénz, Fifike szép, Fifikének szülnie kell, aztán vagy megdöglik az egész alom meg az anyakutya is, vagy nem, max. vesznek expresszről 10 ezerér másik kutyát GRATULÁLOK.

Amúgy 6 hetes kortól szoknak át a tápra, amit majd be kell áztatni vízbe mielőtt megkapják. És Starter táp kellene nem valami moslék.

2013. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na figyelj nagyokos. Nem kértem tőled tanácsot és teszek a véleményedre. A normális emberekére vagyok kíváncsi. Úh megkérlek szépen, húzzál már el innen, ahol feltettem egy egyszerű kérdést, és éld ki magad máshol, okés, és ne vedd el mindenki kedvét a válaszolástól? Neked szigorúan tilos lenne tanácsokat adni.

De persze ha gondolod, holnap fogom és agyonverem őket. Vagy nem is, inkább vízbefojtom. Vagy lehet inkább, hogy elásom őket élve. Vagy mérgezzem meg ionkább? Ostoba! Azt se tudod, minek kérdeztem ezt!

2013. dec. 22. 20:28
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy a jó édes an...d szaporítja őket. Ne ugass bele abba, amiről fogalmad sincs.
2013. dec. 22. 20:30
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Na magyarázd el nagyokos, mert kíváncsi vagyok! Mit csinálsz ha nem szaporítasz? NULLA HOZZÁÉRTÉSSEL HOZTÁL LE ALMOT! Az mi? Tenyésztés? :D Sírva röhögök. Menhelyen vagyok önkéntes, és az összes tököm tele van már a hozzád hasonlókkal, akik miatt kismillió kutya kerül be hozzánk. 100 férőhelyre van nagyjából 3 ezer kutya. Gondolom téged ez közel sem érdekel, mert NEKED kellettek a kiskutyák, TE AKARTAD, MAGADNAK, szóval a többi kit izgat.

Tudod mit kell ilyenkor csinálni? Nem falhoz csapkodni, vízbe fojtani a kölyköket, HANEM IVARTALANÍTANI AZT A SZERENCSÉTLEN SZUKÁT!!! Itt a megoldás, könyörgöm NE SZAPORÍTS, vagy csak gyere el egy menhelyre és nézz bele a kutyák szemébe. Ja, az már nem menne ugye? Persze tudom ilyenkor jön a szöveg, ismerősökhöz kerül, rokonokhoz ingyen, mindegyiknek tudni fogod a sorsát, nem fogják őket szaporítani... HÁNY ILYET HALLOTTAM MÁR!

Legalább több almot ne hozz le, köszi.

2013. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!