Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék néha konzervet...

Szeretnék néha konzervet keverni a kutyámnak a tápba, melyik a legjobb? Nem baj ha nagyon drága!

Figyelt kérdés

Real Naturre gondoltam, az összetevők:


Összetevők: vad 34%, baromfi 34% (ebből 20% pulyka), húskivonat 25,5%, tészta 5%.ásványi anyagok 1%.

Beltartalmi értékek: nyersfehérje 8,8%, nyers olajok és zsírok 4,7%,nyershamu 1,9%, nyersrost 1,0%, nedvességtartalom 77,0%, kalcium 0,35%, foszfor0,29%.

Adalékanyagok/kg: A vitamin 3.000 NE, D3 vitamin 200 NE, E vitamin 30 mg


Jónak számít? 55 kg-s bullmasztiffnak menne, egyébként Acanát, Orijent, és Britet eszik mikor-mit kapok meg jobb áron.


2013. dec. 22. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
az nagyon jó, az enyémek a Heringesért meg vannak vadulva, sőt a kacsásban is egész szivdarabok vannak.
2013. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél a Landfleisch és az Animonda Gran Carno is sokkal jobb.
2013. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen jó tápokat miért rontasz el konzervvel?

máshogy nem eszi meg a kutya?

2013. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Es ha foznel neki daralt marhahust es par kanallal mindig kevernel a tapjahoz?

En igy szoktam, Acanaval etetem es neha fott tojassargajat keverek a taphoz, neha aprora vagott csirkemajat, vagy marhahust. Olvastam valahol, hogy az szepen kiizmositja a kutyat, nincs is vele baj,gyonyoru lett, pedig nagyon nyurga volt kb 11 honapos koraig.

2013. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!