Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam egy autót. Hogy mondjam...

Kaptam egy autót. Hogy mondjam el a szüleimnek? Ne hozzam haza?

Figyelt kérdés

A barátomtól kaptam,ez álmaim autója.

De a szüleimmel nem épp felhőtlen a kapcsolatom mostanában,részben a barátom miatt is.

Nem akarom,hogy a párom úgy érezze,hogy nem örülök az ajándéknak,mert ez nem igaz,imádom.De ha a szüleim meglátják,akkor látni fogják,hogy nem éppen a legolcsóbb darab (főleg apa,imádja a kocsikat) és amiatt is veszekszünk néha,ha kapok drágább dolgokat a barátomtól.

Szerintetek mit kéne tennem?



2013. szept. 25. 20:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
38%
Apukám,anyukám bocs de egy kitartott 'urva vagyok. Ez van.
2013. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Miért is lennék az?
2013. szept. 25. 20:38
 3/45 anonim ***** válasza:
38%
"Összejöttem egy nálam 30 évvel idősebb gazdag, házas férfival, aki ruhákkal, pénzzel halmoz el és most vett egy menő kocsit is nekem"
2013. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
47%

hiába a barátod, és hiába szereted, nem lett volna szabad elfogadnod az ajándékot, akkora értéket gondolom nem tudsz viszonozni, amit illene

másrészt, miből fogod fenntartani?

teljesen megértem a szüleidet, ha nem értenek veled egyet

2013. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk:

2 éve együtt vagyunk.

Nem 30 évvel idősebb nálam.

Nincs mellettem se felesége,se másik barátnője.

Az,hogy néha vesz egy-egy drága ajándékot és elvisz vásárolni,még nem jelenti azt,hogy prosti lennék vagy bármi hasonló.

2013. szept. 25. 20:44
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Miért neheztelnek a barátodra a szüleid?? Hány évesek vagytok?? Mit dolgozik a párod?? Mióta vagytok együtt?? És miért vesz neked ilyen drága ajándékokat?? Esetleg megtudhatjuk, hogy milyen kocsiról van szó??
2013. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező egy prostituált vagy, anyagi javakat kapsz a társaságodért cserébe.
2013. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
42%
Hát, ha megtenné a barátod, hogy vesz Neked egy lakást vagy házat, akkor vihetnéd oda az autót. És az már nem szúrná a szüleid szemét.
2013. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudj, de te tényleg nem érzed, hogy ez nem normális?? "Néha vesz nekem drága ajándékokat, elvisz vásárolni..." - nem vagytok házasok, te még a szüleiddel laksz... Soroljam?

Tényleg prostituált vagy.

Ezt nem lett volna szabad elfogadnod!

2013. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Azért nem kedvelik,mert szerintük nem hozzám való és ellenük hangol.Ezt azért mondják,mert kaptam a lakásához kulcsot.

Én 18 éves vagyok,ő 26.

2 éve vagyunk együtt hivatalosan,de már 3 éve ismerem "közelebbről".

Mikor megkérdeztem,hogy miért kaptam az autót,akkor azt mondta,hogy mert nagyon szeret és tudja,hogy mennyire akartam már egy kocsit.

Inkább nem írnám le,hogy milyen autó...


Szerintem attól nem prosti valaki,hogy tehetősebb párja van.Amikor megismertem,egyáltalán nem tudtam semmit az anyagi helyzetéről és most sem ez érdekel.


Már felvetette,hogy költözzek hozzá,de az csak olaj lenne itthon a tűzre szerintem.

2013. szept. 25. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!