Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar a kutyám lent pisilni...

Nem akar a kutyám lent pisilni, ötletek?

Figyelt kérdés
Vettem egy kiskutyát 2 hónaposan azt mondta nekem az orvos, hogy egy 3 hétig még nem vihetem le. Elkezdtem levinni mindig úgy időzítem amikor tudom, hogy ilyenkor szokott ( mikor felébred, evés után, vagy látom h helyet keres) Leviszem és lehetek vele lent akár egy órát az istenért se hajlandó pisilni...haza érünk és egyből. Hogyan értessem meg vele , hogy ezt lent kéne? Megdicsérném én ha csinálna valamit meg fent leszidom , de ahoz h ez igazán tudatosuljon kéne lent pisilnie.

2013. dec. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj fel vele addig, amíg nem pisil vagy kakil. Ha lent kell lennie vele 2 órát, akkor legyél lent vele annyit is. De addig úgysem bírja tartani, főleg ha tényleg rögtön leviszed ébredés, evés, stb után.
2013. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem kutyapelenkát vagy almot raktál ki.Tüntesd el őket,be fog csinálni a lakásban,szó nélkül takarítsd fel és folytasd a rutint,lehetőleg próbálj meg addig nem felmenni,amíg nem ürít.Mivel kölyök,olyan sokáig nem bírja.Lent pedig hatalmas dicséret,ünneplés.
2013. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerek vannak :D köszönöm
2013. dec. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!