Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyen szobatiszta a...

Málnahab kérdése:

Hogyan legyen szobatiszta a kiskutyám? + Miért akar folyton az ágyra pisilni?

Figyelt kérdés
Remélem valakinek van valami jó ötlete. Van egy 3,5 hónapos lány palota pincsim, pénteken hoztam. Tegnap estig minden jólment, a dolga nagyrészét már lent végezte, amikor úgy döntött este, hogy rápisil az ágyunkra. Azt hittem egyszeri eset, lecseréltem mindent, ügyelek, hogy ne maradjon ammónia szag. Ezek után hajnalban arra ébredtünk, hogy lepisilte a takarónkat, majd a földön kakilt. Ma reggel egyetlen percre nemfigyeltem rá és megint az ágyban pisilt. Most szoktatom le az ágyról, de nem tudok rájönni, hogy ezt miért kezdte el. Van valakinek valami tippje és amúgy valami hasznos szobatisztasági tanácsa? Kezdek kiborulni...
2010. szept. 14. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel az ágyban a legintenzívebb az emberek "szaga" ,szerintem azért pisil oda,mert jelöl.Vannak kutyák,amelyek pedig hemperegnek az ágyban.Minél többször vidd ki sétálni,sok-sok dícséret,ha kint pisil.Talán így előbb-utóbb leszokik erről a rossz szokásról.
2010. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrea8606 válasza:
Nekünk is folyton oda pisilt az ágyra és egyszer olyan mérges lettem hogy belenyomtam az orrát hogy mi ez itt aztán utána mikor még egyszer odacsinált újból és újból ezt kb 5 ször játszotuk el és nálunk használt azóta mindig kint végzi a dolgát!
2010. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!