Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz a Golden Retrieve...

Mit gondolsz a Golden Retrieverről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőmnek van, azt mondja nagyon okos és barátságos,jókedvű kutya, de mikor választhattam, hogy fajtiszta golden vagy újfullandi németjuhász keverék legyen az új házőrző, az újfullandinál döntöttem.Nyugodtabb a természete,és szerintem szebb is :P
2010. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Imádnivaló, okos, ügyes, rgaszkodó. Enyémet Lizának hívják, és mivel egyetemre járok, és alig vagyok otthon nagyon hiányzik:(

Anyum szokta mondani, hogy pénteken ha hazamegyek, akkor olyan izgatott egész nap. És este mikor elmegy a busz(mert nem messze lakunk a buszmgtől) akkor kirohan a kerítéshez, és ott fickándozik, amíg haza nem érek.Nyakamba ugrik, el nem hagy a míg otthon vagyok. Szoktak jönni az ovisok.10 en fekszenek rá egyszerre húzzák, vonják, de mág csak meg sem mordul.

Velem is annyira óvatosan játszik, annyira figyel hogy meg ne sértsen, olyan puhán harap. Ha akarom mérgesíteni,nem tudom, vagy csak nagyopns oká, de már én megunom, és inkább megölelem.

ölelem puszilom, imádom, nagyon szeretem.

Nyáron voltak kölykei, és csak negem engedett oda hozzájuk anyu apu nem mehetett be oda ahol szült:)

jajj de szeretem(L)

2010. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha retriever akkor sokkal inkább labrador vagy flat coated.
2010. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az van egy 2éves ,de keverék Goldi meg labrador(de ugye ez a 2fajta amúgy is rokon fajta)borzasztó gyorsan tan ul, arany szíve van és nagyon empatikus...annyira ki tudja mutatni az érzelmeit, és jól vigasztal:P én egy csodakutyusnak tartom z enyém:pés örülök h én lehetek agazdija
2010. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Nekem egy 7 hónapos Goldenem van.Imádja a gyerekeket és minden embert.Házörzőnek nem vált be mert összenyal minden idegent.Ritkán ugat.Könnyen tanul kb 5 ismétlés után megért mindent.3 hónaposan tudta hogy ülsz,fekszik,pacsit,pórázon követés,jelzésre ugatás.Bár ez igazán attól függ mennyit foglalkozol vele.
2010. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

GOLDEN és labradoros keverékes válaszoló : NEKEMIS :d Domynak hívják és tökéletesen jellemezted az énkutyámat is :D 5 perc alattmegtanul bármilyen trükköt okos engedelmes és imádnivaló =)) vízmániás persze házőrzőnek nem jó =)

maximum agyonnyalná és szőrözné a betörőt :D:D de imádom a legjobb kutya a világon se emberre se kutyára egy morranása nem volt csak mikor valami törpekutya nem akart vele játszani ugatott rá mert hívta játszani =]]rendkívül tanulékony rengeteg dologra megtanítottam köztük dog-dancing elemekre 10 percalatt megtanul valamit és nemfelejt jámbor barátságos

2010. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a golden labradoros vagyok:)

igen az enylm is imádja a vizet:)

mikor kicsike volt és elvittem sétálni eső után kiválasztotta alegnagyobb pocsoját és belemászott:S majd ellepte még akkor:)

bár az enyém ugatós fajta, ha megy vlaki az utván akkor u7gat ezerrel

de volt olyan hogy kér gyerek ment az utcán és ugatott mint az őrült, de aztán elég bátor volt a 2gyreek és benyúltak megsimogatni a kutyám meg majd elolvadt és bujt akeréteshez h simogassák, de amint kivettéka kezüet megint ugatott xD

2010. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!