Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legokosabb szobakutya?

Melyik a legokosabb szobakutya?

Figyelt kérdés
vagyis amelyeknek jó hogyha lakásban tartják ezekre a fajtákra gondoltam: mopsz,francia bulldog,bichon havanese stb. stb. stb.

2013. dec. 24. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

roti ,németjuhász, staffi,pitbull,ezek a fajták remek szobakutyák . okosak,értelmesek. könnyen taníthatóak. amikről te kérdezel, azok ölebek . kicsik, és sajnos az esetek nagy részében félreneveltek. viszont egy kis yorki, jó vérvonalból, komolyan képezhető, akárcsak a többi :)

láttam már mopsz-ot kiképezve. komoly meló! szóval kihívásnak remek lesz . légy ügyes !

2013. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Családi kutyának nevelném/ tartanám nem kell őrizni védeni meg más feladatokat
2013. dec. 25. 13:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor miért szempont, hogy okos legyen? :)

Minden egészséges kutya képes elsajátítani az alap családi együttlét szabályait... A "sima" családi kutya státuszban nem is előnyös a túl okos kutya.

A mopsz teljesen jó lesz családi kedvencnek, ha az tetszik leginkább. Csak jó helyről legyen.

2013. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A mopsz igencsak családi, szereti ha foglalkoznak vele, mindegy hogy melyik családtad, de vk játszon vele.És el is várja. Rendkívűl bújos, nem tudod levakarni. Arra könnyű megtanítani mit szabad, mert jutalomfalatért mindenre képes. Viszont hogy mit nem, ott már nehezebb dolgod lesz a mopsznál. Pld egyik szobába nem mehet be, mindig emlékeztetni kell rá mert egy idő után önnálósul.
2014. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs buta kutya,esetleg nehezebben vagy könnyebben nevelhetö,képezhetö. Az én véleményem szerint az a kutya aki szobatiszta ,visszahivásra jön,tudja,hogy mit nem szabad az okos.Hogy ki mit tasnit neki ezenfelul az mindenkinek a saját passzija.Azt gondolom lakásban a legjobb a szoba kutya vagyis öleb,föleg ha nem tudod biztositani a nagyobb kutya pl németh juhász mozgás igényét nem gondolom hogy neki elég napi 4-5x levinni 15 percre.
2014. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!