Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Marcipánt ehetnek a kutyák?...

Marcipánt ehetnek a kutyák? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyre több olyan posztot látok, hogy a kutyák marcipánnal bevont tortát kapnak a szülinapjukra... Aki valamennyire ért hozzá az írjon! A leszóló válaszokat nem kell elküldeni, megvagyok nélkülük :)

2013. dec. 25. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak egy ember vagyok a sok közül, akik gondolom okosabbak nálam, de az én véleményem szerint egy kutya nem ehet semmi édeset, amit ember is fogyaszthat. És ha jól tudom, semmilyen más állat sem. Egyszer az egyik barátnőm csokival etette a hörcsögét, akinek elzsírosodott a szíve... Jobb lenne nem próbálkozni olyasmivel, hogy édességet adsz a kutyának. Azok a torták csak jelképesek. A kutya nem eszik belőle. :)
2013. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem próbáltam volna semmiképpen sem ki, hisz a mandula és a cukor sem tesz jót neki... Csak érdekelt, köszönöm :)
2013. dec. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!