Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki látott már ilyet? Mit...

Valaki látott már ilyet? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

6 éves szuka spániel, nem volt fedeztetve még. Látszólag semmi baja, jó egészségnek örvend, de ezt nem tudom mi.


[link]



2013. dec. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Pax!Állatorvos biztosan töbett tud!
2013. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek gondolom az emlői...nem tudom, hogy mitől alakul ki, az én kutyám emlői körül is vannak ilyen fekete cuccok, 1-2 éves kora óta. (7 éves, ivartalanított, soha nem ellett)

Egy időben kezeltem, ezüstkolloiddal naponta párszor áttöröltem, és utána lejött, de idővel visszajött. Szerintem teljesen ártalmatlan, állatorvos még soha nem mondta, hogy ez gond, pedig biztos látta már. Én meg mindig elfelejtem megkérdezni.

2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és kicsit megnyugtató válaszokat! Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 25. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ünnep után meg kellene mutatni orvosnak.
2013. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én is nyugodtabb lennék, ha ezt megnézné állatorvos...
2013. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

6 évesen a legjobbat akkor tennéd neki,ha azzal a lendülettel ivartalanítanád is.Már benne van a korban,amikor a méhgyulladás veszélye igen magas.6 éves kutyát meg már nem ellettünk így se úgy se,mert ahhoz öreg.

Ezzel az emlődaganat esélyét is csökkented,bár sajnos nem zárható ki,túl sokáig volt ivaros.

2013. dec. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!