Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 hónapos yorkim mindent...

A 2 hónapos yorkim mindent rág, nagy baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom róla leszoktatni.
2013. dec. 26. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutya bármilyen fajta is, a száján keresztül kezdi megismerni a világot.Amit nem rághat meg, arról tiltsd le, rakd el, hogy ne érje el. Adjál cserébe olyasmiket, amit rághat.
2013. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azért rág mert nőnek a fogai,vagy ha már kinőttek,akkor valószínűleg le fognak cserélődni a fogai.bár nem vagyok benne olyan biztos
2013. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. dec. 26. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ezt komolyan gondoltad, vagy csak unatkozol?


Remélem, csak trollkodsz, ugyanis feltételezem, hogy aki megvesz drága pénzen egy fajtatiszta kölyköt, az előtte hetekig olvasgat a kiskutya neveléséről, szoktatásáról, viselkedéséről...

Úgy látszik, ez nálad kimaradt.


Egy 8(!) hetes kölyköd van. Kb egy kúszó-mászó csecsemő szintjén van a kutyád jelenleg. Hogy is tudnád bármiről is leszoktatni?? Örülj, hogy eleven, hogy rendesen eszik, iszik, alszik, ürít, és játszik. Ennyit kell most tudnia jelenleg.

Majd később, ha beszokott nálad, akkor FOKOZATOSAN leszoktathatod arról, hogy mit ne rágjon meg. Addig NEKED KELL SEGÍTENED NEKI EBBEN!! Tedd el előle azt, amit nem szeretnél, hogy tönkretegyen!

2013. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 17:06

Mégis, mikor kezdje leszoktatni a nem megrágandó dolgokról? Egy kiskutyát az odakerülésétől már úgy kell irányítani, hogy mit lehet, mit nem. Ha rág valamit, rászólunk, és nem várjuk meg, míg leamortizálja az ajtófélfát. Mert azt nem lehet arrébb tenni .

2013. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól van, de nem tud úgy "leszoktatni" egy bébikutyát, mint egy felnőttet...Ne várja már el attól a kölyöktől, aki még csak 8 hetes, hogy ha rászól, akkor engedelmeskedjen...Majd ha elfogadja gazdájának, és nő egy kicsit, akkor talán. Mondhatja neki, hogy nem szabad, ezért írtam, hogy fokozatosan kell leszoktatni, és nevelni. Nem azonnal...A neveléshez türelem kell, empátia, és megértés. Nem vasakarat!
2013. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!