Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajták a dominánsabbak...

Melyik fajták a dominánsabbak ezek közül? Amerikai Staffordshire Terrier, Staffordshire Bullterrier, Angol Bullterrier, Airedale Terrier, Foxterrier, Jagdterrier, Argentin dog, Doberman, Rottweiler, Australian Cattle Dog, Bobtail

Figyelt kérdés
Ha kérhetném rangsoroljátok őket

#kutya #Stafford #terrier #Staff #stefford #sztafford #sztefford
2013. dec. 27. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jagd keverékem van,napi 3 óra futás és labdázás után alig bír járni,csak totyog,annyira elfárad. De minden állattal szemben extrém domináns,hörög,ugat,már megharapott nem egy kutyát(németjuhász,puli,keverék),valószínűleg nekimenne bármilyen kutyának stb. Velünk szemben nincs gáz,bár eléggé makacs,nehéz rávenni dolgokra,egyáltalán nem behívható,viszont vannak jó napok amikor békésebb és hajlandó kicsit tanulni.(Brutálisan húzott pórázon,fél óra alatt sikerült rávenni,hogy a lábam mellett jöjjön kb 20 centire.)Csak azért tettem fel a kérdésemet,mert mindenki úgy el van ájulva a bull típusú terrierektől,hogy milyen kemények,közben nem egy 40-50 kilós csajt ismerek akinek amstaffjavan,és gond nélkül elvannak,az enyémet meg ha meglátja valaki,akkor meg nevetve mondják,hogy(mérges a kiskutya?),és ehhez hasonlók..
2013. dec. 30. 10:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Előző vagyok: plusz ha meglát valami egeret,siklót,sünt,békát, akkor ha bombát robbantanál mellette se érdekelné,olyankor megkattan,és "vadász üzemmódba lendül",semmi sem érdekli,mintha süket lenne.
2013. dec. 30. 10:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A jagd kőkemény kutya. Szerintem az egyik legkeményebb. Szerencse, hogy olyan pici. Ismertem egy keveréket, ami még a komondornak is nekiment, ha olyan kedve volt. Vicces volt, ahogy lógott a bundáján, a nagy kutya meg észre sem vette. Vaddisznónak is gondolkodás nélkül nekimegy.
2013. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legnagyobb valószínűséggel a nagyobb,erősebb mint pl. Argentin dog, Dobermann ,Rottweiler... És valószínű inkább a szuka :D Inkább a szukák a dominánsak! Legalábbis a kutyáknél,de csak egyedeknél lehet rangsort válogatni!
2016. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!