Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fél éves szuka pumi kutyám...

A fél éves szuka pumi kutyám szája szaga erősen vegyszerszagú. Nem fér hozzá semmilyen vegyszerhez a házban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet mérgezés is. Akár fagyálló mérgezés is! Szerintem vidd el a legközelebbi állatkórházba, mert pár óra alatt elpusztulhat! :(
2013. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mitől lehet kapni?
2013. dec. 26. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit mitől lehet kapni. Fagyálĺót, ha megnyalta vagy ivott belőle el fog pusztulni, ha nem kap orvosi segítséget. Véletlenül nem lesz vegyszer szaga. Lehet hogy most semmi baja a kutyádnak, de pár óra múlva nagyon fog szenvedni. Hívj fel egy állatorvost vagy többet is és kérd ki a véleményüket! Ilyennel nem szabad várni. Mert a kutyad élete a tét!
2013. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A fagyállónak nincs szaga - pont azért veszélyes.

Ellenben ha acetonos a lehelete akkor az gyanúsan cukorbetegség jele...

2013. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak értek egyet az acetonszagú lehelet bizony a cukorbetgségre utalhat
2013. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt senki nem állatorvos,így senki nem tud biztosat mondani.

Ha érdekel a kutyád élete,egészsége,akkor irány az orvos.

2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a cukorbetegség mellett, már ha tényleg acetonszagú a lehelete.
2013. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal? Nincs rosszul? Nem hány? Először én is a cukorbetegségre Gondoltam. De az aceton szájszagot jelez. Reméljük minden oké.
2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elvittem az állatkórházba, és kiderült, hogy a táp amit vettünk, tele van mindenféle vegyszerrel, az se.tett jót neki. Tényleg mérgezése volt, amit (miután szomszédokat is megkérdeztem) a nyest és a patkány ellen volt az udvaron méreg. Biztosan játék közben belenyalt. Mostmár jól van, nem hányt, és a kedve sem romlott, szerencsére időben vittem állatkórházba. Elnézést, hogy tegnap nem írtam vissza, de az orvos (aki nem mellesleg nagyon kedves is) benntartotta megfigyelésre a kutyámat éjjel is, hogy megfigyelje a viselkedését. Mostmár itthon van, és ép és egészséges! :)


Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 27. 07:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :) Örülünk hoz jobban van. Milyen Tápot evett, hogy mi sem etesük szarral a kutyánkat. :) Még jó hogy időben bevitted. :) Jó gazdi vagy. :)
2013. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!