Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy kutya, de sajnos lakásba költöztünk és tartok attól, hogy mindent összeszőrőz. Biztos vannak olyan fajták, amiknél nem olyan durva a helyzet, mint az én régebbi kutyáimnál. Azt hallottam a hosszú szőrű csivava tűrhető. Kis termetű kutyafajták jöhetnek szóba.
2013. dec. 28. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A pelenkás válaszoló vagyok...

Heti 3x dolgozok,a kutyum még kicsi,és 8óra hosszáig nem képes tartogatni.. Ahogy hazaérek abban a pillanatban leviszem,és evés után is mindig.. De ha dolgozom,vagy épp nem vagyunk itthon(orvoshoz járok át Magyarországra,ami nem kis időt vesz igénybe),akkor ez az a módszer amit a legjobbnak találtam... Nem értem mért baj ez.

2013. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem nekem baj, hanem neked meg a kutyádnak, aki természetesen NEM szobatiszta. Ha az lenne nem pisilne be. Minden kutya tudja tartogatni, amelyik nem azzal nagy baj van. Mikor elhoztam a sajátomat 2 hetet itthon voltam vele, ezalatt bőven volt ideje megtanulni a szobatisztaságot. Jó dolog a kutyapelenka, de nem arra amire sokan használni próbálják. Ez nem WC, csak pelenka ahogy a nevében is benne van. Pl. újszülött kutyák alé tökéletes, de mikor kiskorában rászoktatja valaki, majd még felnőtt korában is oda jár a kutya... Röhögnöm kell.
2013. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!