Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves keverék kutyusom...

5 éves keverék kutyusom extrém módon fél a peterdázástól. Tavaly egy 1/2 Frontint adtam be neki, valamit. Használt. Létezik kutyák számára valami nyugtató?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosi utasításra adtad? Csak mert a Frontin nagyon kemény gyógyszer, még embereknek is ritkán írják fel (nagyon hamar függőséget okoz). A lakótársamnak írtak fel álmatlanságra, és mikor kérdeztem adna-e egy felet, akkor azonnal mondta hogy nem, mert olyan erős hogy rosszul lehetek tőle. És amúgy hány kg a kutyád? Mert ő 50, és így szedett felet. Ne nyírd ki a kutyádat ilyen gyógyszerekkel.
2013. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, hogy van-e direkt kutyáknak nyugtató. Én is félek beadni neki. Tavaly nem volt probléma, de jobb félni, mind megijedni!
2013. dec. 28. 12:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kb. 20 kg.
2013. dec. 28. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
van kutyáknak is. Vagy elmész egy állatpatikába , vagy az állatorvosodhoz és kapsz megfelelő szert.
2013. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van természetesen, de állatorvostól kérd, mert szerintem vényhez kötött! Állatpatikában mondjuk megkérdezheted, hátha van vény nélkül is, de ott is fontos lenne tudni az adagolást.
2013. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez hátha segít:

[link]

keresd fel a dokidat,ő tud adni!

2013. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Vényköteles a nyugtató. De attól megnyugodni nem fog a kutya, ugyanúgy retteg, csak nem tud felkelni és nyüszíteni meg világgá szaladni.

Ha módod van, inkább a lakásban hangosítsd fel a tvt és ne akkor foglalkozz vele, mikor épp nem durrogtatnak. Amikor megijed, rá se nézz és csináld tovább amit addig, hogy lássa, semmi félnivaló nincs.

2013. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek,mint minden gyógyszer nagyon veszélyes emberre is meg állatra is.Lassan ölő méreg.SOHA TÖBBET NE ADJ A KUTYÁDNAK SE SEMMILYEN GYÓGYSZERT.

Olyankor nem szabad foglalkozni vele,ha fél.És ha látja,hogy te nem félsz,ő sem fog. Nyugtató helyett inkább olvasd el Fennel:kutyapszichológia c. könyvét. Fent van scribd-en.Aznap vidd el több órára szaldgálni a szabadba.Meg máskor is renszeresen.

2013. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!