Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hachi a leghűségesebb barát...

Hachi a leghűségesebb barát című filmben a kis Hachikot miért egy Shiba inu játsza?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem shiba inu, az is egy akita. :)
2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább hasonlít az egy Shibára. ami a film végén van a gyereknél (az új Hachi) az már tényleg egy akita de ami az elején van...
2013. dec. 28. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy olvastam valahol, hogy egy Shiba játszik az elején, de azt nem tudom, hogy miért.:)
2013. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert az akita nem volt elég hűséges, ezért kellett egy hűségesebb fajta.
2013. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

"Mert az akita nem volt elég hűséges, ezért kellett egy hűségesebb fajta."


Ez nagyon tetszett.:))

2013. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a filmet, de gondolom azért mert egy kölyökkutyát nehezebb kiképezni, mint egy felnőttet.
2013. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akita volt az is, csak nagyon hasonlítanak...
2014. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De igen, shibat használtak arra, hogy eljátszák a kis Hachi szerepét, valószínűleg azért mert azt a hatást akarták kelteni, hogy még nagyon kicsi volt, mikor a professzor rátalált és egy akita kölyök olyan kicsinek még nem lett volna alkalmas a jelenetre az értelmi fejletségénél fogva (tudom, mert nekem is akitám van), 3-4 vagy 5 hónaposan meg már túl nagy lett volna a termete így shibát használtak ami 3-4 hónaposan akkora, mint egy 8-9 hetes akita kölyök, és koránál fogva már értelmesebb is.Kicsit bonyolult de ez a lényeg.
2018. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!