Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsuk pelenkára...

Hogy tanítsuk pelenkára wc-zni a 8 hetes yorkit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

sehogy

vidd le sétálni

2013. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Az anyja majd megtanítja arra hogy mikor végezze el a dolgát.. Végül is 12 hétig az anyja mellett a helye. Később meg a gazdi vigye sétálni napjában többször hogy szobatiszta legyen..
2013. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
már miért kéne 12 hátig az alomban maradnia??? Ez butaság. A kiskutyák legtöbbször ébredés, és evés után üritenek. Ilyenkor mindig gyorsan vidd ki, és amikor pisilt kakilt, dicsérd meg érte. miután most a meleg lakásban van, pisi többször fog beszaladni. neki is meg kell érnie arra, hogy tudja szabályozni a szükségleteit. Ha pelenkára szoktatod, akkor a későbbiekben sokkal nehezebb dolgod lesz, mintha rögtön kivinnéd.
2013. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a kutya az KUTYA, nem csecsemo. pelenkara szoktatni nagyon jo otlet, ha egesz eleteben a lakasban akarod hogy a dolgat vegezze, kb. barmin, amit pelenkanak nez...
2013. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan mondom hogy amíg nem jártam erre az oldalra, én el sem tudtam képzelni hogy ilyen létezik. Minek kutyapelenka, könyörgöm??? Mi akadályoz meg abban, hogy levidd sétálni naponta 6-8X 15 percre és ODAFIGYELJ, hogy ne másszon más állat ürülékébe? (Így elkerülhető a fertőzés!)

Iszonyat fárasztó már, heti 2-3 kérdés van hogy egy bischon, yorki, vagy csivava nem szobatiszta, hogy kell pelenkára szoktatni, stb... Érdekes, nálam fel sem merült hogy egy bullmasztiffot pelenkára szoktassak. Baromi undorító lehet a lakásban sz*rt meg pisit kerülgetni.

LE KELL VINNI SÉTÁLNI! Vagy marad a plüsskutya.

2013. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Az enyém 8 hetesen már úgy került hozzám, hogy magától arra ment pisilni, éjszaka is odament, ha pisilnie kellett. Persze azért néha a szőnyegre is sikerült 1-1 tócsát ereszteni.

Itasd föl a pisit, hogy ott érezze a szagot, jobb ötletem nincs sajnos.

Egyébként a kutyapelenka nagyon hasznos, ha valaki jól alkalmazza. Az én kutyám magától leszokott róla 4-5 hónapos korára, és onnantól soha többé nem ment rá, mindig megvárta a sétát. Később napi 3 (nálunk 4) séta mellett már nem lesz rá szükség.

2013. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hozzászólók! A 8 hetes kiskutyának még nem szabad kimennie, hiszen nincs meg minden oltása!

Lehet itt okoskodni, aztán ha elviszi egy fertőzés, majd ti fogjátok vigasztalni szegény gazdit? Nekem 2 éves a yorkim, SZOBATISZTA, de a mai napig pelusozunk. Napi 3x pisil, és reggel meg este kakil. Viszont délben nem mindig tudok hazajönni, ilyenkor a pelust használja!


Kedves kérdező! Bár a kérdésed óta eltelt egy kis idő, lehet már mindent megtanult a kutyusod, de azt javaslom, hogy ha látod a pisi-kaki mozdulatokat, akkor gyorsan tedd a pelusra, és ha oda végzi a dolgát, nagyon dícsérd meg! Ez a kulcsa a dolognak! Tudsz venni helyhezszoktató cseppet is, bár nem vagyok benne biztos, hogy működik, de ki kell próbálni! Ha tiltott helyre pisil, akkor mártsd bele a pelust, hogy érezze rajta a szagot! Nagyon okosak a yorkik, hamar rá fog jönni, hogy mit szeretnél tőle! :) Sok sikert, és boldog éveket a yorkiddal! :)

2014. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak nehogy félreérthető legyen, az előző hsz-emhez hozzáteszem:

Úgy szobatiszta a kutyám, hogy lent végzi az utcán a dolgát! A pelust csak akkor használja, ha nem tudok hazamenni hozzá!!!!

2014. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyan már. egy egészséges, jó immunrendszerrel rendelekző kiskutyának semmi baja nem lesz, ha a gazdi egy tiszta kornyezetbe pár percre leviszi a fűre. nem zsufolt kutyafuttatóról beszéltünk.
2014. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztassátok még a hülyeségre!!! :D
2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!