Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyugtatjátok le szilves...

Hogyan nyugtatjátok le szilveszterkor a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Az enyém annyira fél ,hogy kocognak a fogai, remeg, izzad a talpa... És sehogy sem tudom lenyugtatni. Van ötletetek?

2013. dec. 28. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Onnantól hogy hozzánk került a kutya, bármilyen helyzetben, úgy értem tüzijáték, vihar..stb; nem foglalkoztunk vele. Tehát nem nyugtattuk, bármit reagált rá nem érdekelt. Most ott tartunk hogy nem is érdekli. Ha vihar van, vagy tüzijáték ki akar menni az erkélyre de csak nézi. Ki ül, és nézi.

Egyébként hozzá lehet szoktatni.. Neten elég sok videó van, tüzijátékról vagy bármiről. Elindítasz egy ilyet, felhangosítod... ezzel már el lehet kezdeni, így nem évente csak 1-2x fogja hallani.

2013. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!
2013. dec. 31. 14:17
 13/13 anonim válasza:

mi az hogy a kutyámat nem szoktattam a zajoktol nem tudom elmagyarázni hogy ne féljen mi beszoktuk engedi mert ha kint van futkározik es nagyon liheg rossz ránézni ezért beengedjuk o lenyukszik egy kicsit hangosabban hallgatjuk a tévét és ugy teszünk mintha semmisem történne

OLYAN NYUGTATÓT AMIT EMBEREK HASZNÁLNAK SOHA NE ADJATOK NEKI gondolkodjatok eőre és vegyetek kutyanyugtatót

2018. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!