Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazahoztam egy féléves kutyust...

Hazahoztam egy féléves kutyust menhelyről, és nem akar pisilni. Miért?

Figyelt kérdés
Sétálni még nem tanult meg, ez tiszta sor, az majd még ezután vár ránk. Ami aggaszt, hogy este hat-hét körül jöttünk el a menhelyről, és azóta még egyszer sem pisilt, pedig ivott azóta többször is és háromszor vittem ki. Mit tegyek?

2013. dec. 29. 02:02
 1/3 anonim válasza:
Lehet kicsit ki volt száradva, vagy pedig szoknia kell az új helyet. Reggel leviszed, és biztosan végezni fogja a dolgát!
2013. dec. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, remélem, igazad lesz! :)
2013. dec. 29. 02:19
 3/3 Akiteki ***** válasza:
74%
Próbálj meg egy hosszabb madzagot rátenni és kicsit messzebb engedni magadtól. Azokat a kutyákat, akik nem szokták meg, hogy pórázon pisiljenek, zavarhatja ha túl közel vagy. Nálam is volt már ilyen kutya: mellettem nem csinált semmit, de mikor flexire tettem és kicsit eltávolodott tőlem, elvégezte a dolgait.
2013. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!