Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát veszek külföldről, nem...

Kutyát veszek külföldről, nem kevés pénzért, és még a KUTYÁSOK is lenéznek emiatt. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
5 éve várok erre a párosításra, jövő májusban végre lesznek kiskutyák. Amilyet én szeretnék 2600 euró. Nem mondtam pontos árat természetesen, de a futtatón és a kutyások közt a 99% ki van akadva, minek adok érte pénzt, ott a menhely, támogassam azt, stb... Van már egy ilyen fajta kutyám, őt a fajtamentőktől hoztam el, nem véletlenül. Tudom hogy magánügy, de nem tudtam magamban tartani hogy jön egy új kutyus, és egyből azt volt honnan, milyen, mennyiért... Nem szeretem a személyeskedést, de örömmel mesélek róla. Szeretnék vele dolgozni, tehát komoly céljaim vannak vele, sokadik kutya, és a fajtából sem az első. Mi a véleményetek erről? A mai világban tényleg nem érdemes kutyáért sok pénzt adni? Keveset meg nem éri meg, ha az ember olyan minőségben akar véleményem szerint...
2013. dec. 29. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Egy kutya bármennyi pénzt megér. Az emberek nagyon irigyek,ha valaki sikeres és van pénze. Én örülök,hogy megteheted,hogy ennyiért veszel kutyát.

Milyen az a kutya? Csak kíváncsi vagyok.Írd meg priviben.

2013. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, ha az embernek egy adott célra sikerül kiválasztani egy jónak ígérkező kölyköt, akkor tőlem a világ összes kutyása megkérdőjelezheti, hogy jól tettem-e? NEKEM kell a kutya. ÉN fogok vele a céljaimnak megfelelően dolgozni. Én teremtem meg a rávaló anyagi részét.Senkinek egy hangyányi joga sincs ebbe beleszólni.
2013. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

hát, én már megtanultam,hogy idegeneknek semmit, semmit nem mondok a magánügyeimről.

Ha 2.600 eurót szánsz egy kutyára, akkor annyit szánsz. Ne a kutyafuttatós, panellakó társasággal oszd meg ezt, mert csak irigykedni fognak, és próbálják elvenni a kedved.

Ha szeretnéd azt a kutyát, szerintem vedd meg, ne hallgass senkire.

2013. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy értem hogy szeretted volna mással is megosztani az örömödet, de tényleg ilyen random emberektől ne várj sokat.

Szerintem 50 emberből 40 irigykedne és lehangolna, mondjuk 8 jó fej akarna lenni és nagy nehezen vigyort erőltetne a képére, egy két ember megértene. Ahogy elképzelem.

2013. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nincs ilyen hogy " a mai világ" :D mindenki úgy él ahogy akar illetve tud. Ha valakinek nem futja sokra, és szeret mindenen szörnyűlködni, azon is ha másnak jól megy, hát szíve joga, megteheti. De ne hagyd hogy elhitessék veled, hogy ők az okosabbak, meg ők tudják ám mi dívik a "mai világban" mert ez bullshit. :D már elnézést. :)
2013. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen komoly célokra kell neked a kutya, akkor igenis nem mindegy, hogy milyen, és honnan való. Én teljesen megértelek. Ne foglalkozz vele, ki mit mond, szerintem is inkább az irigység, hogy megteheted hogy ennyit kiadj egy kutyáért. Szerintem megéri ezt a pénzt, ha valóban olyan a kutya, márpedig ha 5 évet vártál rá akkor biztosan olyan! A kiképző aki hozzánk jár is éveket várt a kutyájára, utazott érte majd' 2000 kilométert, de az a kutya már a kezdetektől olyan is volt, és mostanra mégolyanabb. Ne törődj a hülyékkel.
2013. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi köze hozzá!Ha módodban áll és 5-éve erre vársz,miért ne vennéd meg!!Jaaaa.Volt szerencsém a menhelyi munkáról!!Sajnos sok menhely azért tart ott ahol...ha nem látom nem hiszem el!!A kutyákot orvos hónapokon keresztül nem látta,a behozott kutya szemmel láthatóan beteg volt,de se karantén se más.Ennek következtében pusztult el több kutya,mert az állatorvos ugyebár drága.Viszont a sok támogató álltal szerzett pénz,a tulaj házikóját diszitette.
2013. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Akiteki ***** válasza:
80%

Nem lenéznek, irigykednek!

Drukkolok, hogy benne legyen az alomban álmaid kutyája!

2013. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen fajta? Most már kíváncsivá tettél.
2013. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell azzal foglalkoznod, ki mit mond. Teljesült a vágyad, és ez a lényeg:))) Nekem egyszer tudod miért szóltak be??? hogy én Rio Mareval etetem a kutyákat, másnak meg nincs pénze ennivalóra. Mintha erről én tehetnék:) Ha komolyan elkezdesz a kutyával dolgozni, habár azt nem irtad, hogy mi cél, akkor ugyis bekerülsz egy olyan körbe, ahol senki nem azt fogja nézni, hogy mennyiért vetted. De nekünk mesélhetsz róla, engem például kiváncsivá tettél:))))
2013. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!