Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Mit tegyek? Ugye nem...

Sos! Mit tegyek? Ugye nem lesz baja? Nagyon felek.

Figyelt kérdés

A kutyam kint van az udvaron es itt mar most petardaznak es tuzijatekoznak es nagyon fel. Kimentem, elo se akar jonni az olbol, aztan kijott es pont durrantottak egyet es nyuszitett, remegett, bujt oda hozzam es magaala pisilt majd visszarohant az olba. (ez az elso szilvesztere). Nagyon feltem..konyorgok a szuleimnek, hogy hagy hozzam be legalabb most de hiaba. Tudom szivtelenek, meg megengedhetnek...de ne ezt irjatok mert ez nem segit. Meg attol is felek, hogy bedobnak hozza valami petardat. Anya aztmondja, hogy ugyse...meg az olba biztonsagba van meg, hogy a szomszed kutyak is ott vannak kint es veluk se tortenik soha semmi stb...

Mit tegyek? Segiitsetek!!

1 eves keverek kutyus


2013. dec. 30. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bevittem a sxobaba 2 napig itt lesz inkabb ez minthogy baja legyen vagy elszokjon
2013. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod tenni, jelentsd ki, hogy te kint maradsz a kutyával, amíg megy a durrogás.
2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondtam enis. Semmi nem lenne azert, mert 2 napig bent van....
2013. dec. 30. 20:51
 4/16 A kérdező kommentje:
Kijelentettem, de kirohogtek es azt mondtak, hogy ha h*lye vagyok maradjak, de szerintuk ugyse fogok kint tolteni 2 ejszakat. Na meg azert gondolom ertheto, hogy szeretnem egy kicsit jolerezni magam szilveszterkor. A bulirol mar lemondtam..de akkor legalabb itthon
2013. dec. 30. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs jó tipp azon kìvűl hogy bevidd. Nekem is udvari kutyám van, most mégis ben van. Inkább ez mint hogy sokkot kapjon, esetleg elszökjön. Ilyenkor simán átmásznak a kerítésen. Ha más nincs a doki tud adni nyugtatót neki.
2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Garázs,melléképület?

Bármi ahova be lehetne vinni...

2013. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a szobádba sem viheted be???
2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyetertek!! De anyaek meg a hulye kifogasokkal jonnek, hogy budos a kutya, meg minden kutyaszoros lesz, meg minfent szet fog ragni meg bepisil/bekakil stb.. Hijetetlen!! Nehogymar megelozzuk a bajt, tenyleg...
2013. dec. 30. 21:05
 9/16 A kérdező kommentje:
Van mellekepulet, de futes nelkul es nagyon hideg van ott, meg nem is tudnek ilott kint aludni, a kutyat meg szerintem nem szerencses oda bezarni egyedul..
2013. dec. 30. 21:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy? Ragaszkodj hozza vid be ejjelre az eloszobaba. Holnap lefurdeted es aznap is bentmarad.
2013. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!