Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Mit tegyek? Ugye nem...

Sos! Mit tegyek? Ugye nem lesz baja? Nagyon felek.

Figyelt kérdés

A kutyam kint van az udvaron es itt mar most petardaznak es tuzijatekoznak es nagyon fel. Kimentem, elo se akar jonni az olbol, aztan kijott es pont durrantottak egyet es nyuszitett, remegett, bujt oda hozzam es magaala pisilt majd visszarohant az olba. (ez az elso szilvesztere). Nagyon feltem..konyorgok a szuleimnek, hogy hagy hozzam be legalabb most de hiaba. Tudom szivtelenek, meg megengedhetnek...de ne ezt irjatok mert ez nem segit. Meg attol is felek, hogy bedobnak hozza valami petardat. Anya aztmondja, hogy ugyse...meg az olba biztonsagba van meg, hogy a szomszed kutyak is ott vannak kint es veluk se tortenik soha semmi stb...

Mit tegyek? Segiitsetek!!

1 eves keverek kutyus


2013. dec. 30. 20:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Az a baj, hogy csak veszekedes lett az egeszbol, de annyira felek, hogy tortenik vele valami:/ szerintem ha elalszanak behozom
2013. dec. 30. 21:28
 12/16 anonim ***** válasza:
jól keféld ki, vállald el, hogy te 2 nap mulva az egész házat kitakaritod, és észre sem fogjáűk venni, hogy a szobádban van a kutya.
2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Holnap reggel meg kell furdetnem es akkor bentlehet meg meg elsejen is:)
2013. dec. 30. 22:31
 14/16 anonim ***** válasza:
ügyes vagy:)
2013. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szuper. Boldog új évet neki és neked.
2013. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen!:) Viszont kivajuk!:)
2013. dec. 31. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!