Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wisdom Panel Teszt (keverék...

Wisdom Panel Teszt (keverék kutya fajtamegállapítás)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy hallottatok-e erről a tesztről. Amerikában fejlesztették ki, arra szolgál hogy a keverék kutyus véréből genetikai úton meg lehet állapítani a felmenői fajtáját. Kérdésem az lenne, hogy végeznek Magyarországon is ilyen tesztet(?), mert interneten hiába kerestem nem találtam információt róla. Hátha valaki itt az oldalon végeztetett már ilyen tesztet. Hozzáteszem, csak kedvtelésből készíttetném el a kutyáimon a tesztet. Két keverékem van, imádom őket, nem vagyok keverékellenes, és egyéb gyűlölködő válaszolók kíméljenek:) Köszönöm.
2013. dec. 31. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

És vérből mégis hogy mutatják ki hogy a felmenői kik mik voltak? :D

Amerikában lehet lesz ilyen mutatvány, és lesznek akik sokat keresnek rajta, de hogy a valóságban ez létezhet... :D szerintem vicces. Jézusom. Ki is lépek gyorsan, ez az oldal nagyon agysorvasztó. :D

2013. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őszintén nem tudom, van-e ilyen, de ha van, szerintem kb biztos, hogy többe kerül, mint egy törzskönyves kutya.
2013. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a teszt létezik már Amerikában, csak azt nem tudom, hogy Magyarországon foglalkoznak-e vele. Ugyebár az emberi DNS-ből is meg lehet sok sok mindent állapítani (nem, bőrszín, stb....) így lehet a kutyáknál is analizálni az adott fajtát DNS-összetétele alapján.
2013. dec. 31. 19:47
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. dec. 31. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs ilyen, de ha elküldöd nekik a mintát, ők megcsinálják. Genetikai eü. szűrővizsgálatokat is sokszor külföldi laborokban szoktunk csináltatni. Egy ismerősöm is megcsináltatta a Wisdom Panel Tesztet a kutyájának. Értelme mondjuk nem sok van...
2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó válaszoló!!!
2013. dec. 31. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 keverékem van, és engem is érdekelne őszintén bevallom. 2 ivartalanított szuka, mentett mind a 2, és túl sok új dolgot nem tudnának mondani mert eléggé látszik rajtuk. A születési dátumuk jobban érdekelne :) Itthon még nincs ilyen, és azt biztos hogy piszkosul drága.
2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
annyiból megbizhatatlan, hogy nem minden fajtára van adatuk. de egyébként igen látezik.
2014. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!