Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog maxi baby adagolás?

Happy dog maxi baby adagolás?

Figyelt kérdés
6,5 hetes Berni pásztor kutyus és mindig éhes. A tápon az adagolás 4-7 hétig és 5 kg-ig napi 175 g. Jól értelmezem?Nem kevés?
2013. dec. 31. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annyi van ráírva akkor annyi.De ez nem szent írás,csak útmutató.


Bár a happy dog teli van gabonával,megértem a kutyát,ha nem lesz tőle jóllakottság érzete.Egyébként kölyökként inkább vékony legyen,mint kövér,főleg az óriástestű..


Most olvasom,hogy 6,5 HETES???Miért van nálad??

2013. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért van nálam,mert mint útólag kiderült a szaporítója egy pénzéhes állat...karácsonyra vettük 9 hetesként és most a napokban felhívtam az oltása miatt és most mondta,h nov.15-én született. Egyébként egy fejlett,okos,játékos kutyus,csak a bendője feneketlen de nem merek többet adni neki az ő érdekében!
2013. dec. 31. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kevés. Jobb minőségű táp, így nem kell belőle sok, hogy rendesen táplálja. Nekem közepes kutyusom van és 7 hónaposan még mindig nem annyi az adagja, mint a te 6 hetes kutyádnak :)


(Az enyém is ezt eszi. Már sokmindent kipróbáltunk, az Eucanubától kezdve a royalon át mindent, de csak ez vált be, szóval nem kell zsigerből fikázni)

2013. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Második,csak halkan megjegyzem,hogy az Eukanuba és a Royal kb. pont annyi gabonát tartalmaz,mint a happy dog,csak a marketinget fizeti meg az ember.Mind a 3 gabonával dúsított alsó közép kategória.


De óriástestű kölyöknek tökéletes.

2014. jan. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!